3:1
0:2
- : -

Floorball Club FALCON - FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové 4:5pn
3. Josef Dalibor, 23. Dominik Vališ, 24. Josef Dalibor, 29. Jakub Veselý - 10. Kryštof Kadlec, 17. Šimon Mlynář, 40. Trong Martin Lexuan, 43. Trong Martin Lexuan, N Kryštof Kadlec; rozhodčí: Jakub Dragoun - Tomáš Třešňák; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Soufflet ? - Michael Pilch ?; po třetinách: 1:1, 3:1, 0:2;

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové hráč Kryštof Kadlec a vstřelil rozhodující gól (4:5).

Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč Jakub Hrubeš , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové hráč Trong Martin Lexuan a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč Jakub Hejzlar a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové hráč Tomáš Humpolák a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč Jakub Veselý a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové hráč Kryštof Kadlec a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové hráč Trong Martin Lexuan , ale gól nevstřelil.

45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
42:45
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Trong Martin Lexuan, asistoval Tomáš Humpolák (4:4).
39:59
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Trong Martin Lexuan, asistoval Ondřej Bekešský (4:3).
37:47
Timeout Floorball Club FALCON
30:00
30:00
28:02
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Veselý, asistoval Josef Dalibor (4:2).
25:34
Vyloučen hráč Jakub Hejzlar družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:40
Vyloučen hráč Šimon Mlynář družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za sekání.
23:07
Timeout FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové
23:07
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Josef Dalibor, asistoval Jakub Hrubeš (3:2).
22:46
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Dominik Vališ, asistoval Adam Stehlík (2:2).
16:02
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Šimon Mlynář bez asistence (1:2).
15:00
15:00
09:59
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Kryštof Kadlec, asistoval Matouš Banasinský (1:1).
02:31
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Josef Dalibor, asistoval Šimon Štěpan (1:0).
00:49
Vyloučen hráč Patrik Souček družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za sekání.