1:0
4:0
- : -

ACEMA Sparta Praha C - FBC Charisma Pečky 7:1
9. Jakub Svoboda, 10. Filip Musil, 17. Filip Musil, 30. Filip Musil, 31. Tomáš Pliska, 32. Jakub Svoboda, 33. Jakub Svoboda - 6. Adam Houdek; rozhodčí: Václav Římal - Jindřich Kratochvíl; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 6; zásahy brankářů: Michal Ryšavý ? - Vít Brandejský ?; po třetinách: 2:1, 1:0, 4:0;
36:00
32:41
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Jakub Svoboda, asistoval Tadeáš Herzog (7:1).
31:26
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Jakub Svoboda, asistoval Filip Musil (6:1).
30:27
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Tomáš Pliska bez asistence (5:1).
29:53
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Filip Musil, asistoval Tomáš Novotný (4:1).
26:06
Vyloučen hráč Jan Dřízhal družstva FBC Charisma Pečky na 2 minuty za bránění ve hře.
24:00
24:00
23:14
Vyloučen hráč Jiří Krejča družstva ACEMA Sparta Praha C na 2 minuty za hra na zemi.
19:04
Další krásný florbalový moment od Sparty. Nejdříve si útočník udělal z hráčů Peček cvičné kuželky a pak nezištně nahrával na pravou stranu branoviště. Střelec však v záklonu, nebo přes krtka, zvedl střevu až do břevna.
16:41
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Filip Musil, asistoval Jan Šedý (3:1).
16:41
Sparta navyšuje vedení. Kombinace z pravé strany, přes hráče za bránou až na levou stranu vyústila ve střelu, která políbila pravou tyč a láskyplně se odrazila do brány.
12:00
12:00
11:59
A máme tu vzrušený závěr utkání. Ostřejší souboj u mantinelu skočin pádem jednoho z hráčů Peček přes mantinel. Když se mu povedlo zvednou, zahodil florbalku a odešel na střídačku. Jenom fakt, že zbývalo do konce 5 vteřin, ho uchránilo od osobního trestu za nesportovní chování.
09:13
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Filip Musil bez asistence (2:1).
09:13
A Sparta otáčí vývoj utkání. Dvěma slepenými góly bere opratě zápasu do svých rukou.
08:09
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Jakub Svoboda, asistoval Jan Havrda (1:1).
05:11
Branku družstva FBC Charisma Pečky vstřelil Adam Houdek z trestného střílení (0:1).
05:11
Pečky suvereně proměňují trestné střílení. To bylo nařízení po tom, co hráč Peček mohl provést kličku brankáři a zavěsit do prázdné, ale byl podkopnut obráncem Sparty a brankáři Sparty upadl přímo do klína kolenem napřed. Zaplakala celá mužská část obecenstva.
03:58
Pečky teď dvě velké šance 2 na 1. Vždy však balónku překážela v dráze brankářova vytrčená končetina.
02:10
Hráči Peček mají lepší přehled o hře díky výškové převaze, Sparta tento nedostatek však kompenzuje převahou váhovou.
00:10
Tak už je to tady, míček líta, florbalky sekají a hráči běhají. Do toho nám tu svítí sluníčko, no prostě ideální florbalové počasí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Římal a Jindřich Kratochvíl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Charisma Pečky:
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha C: brankář: Michal Ryšavý; hráči v poli: Jakub Svoboda, Jan Šedý, Jiří Krejča, Filip Musil, Tadeáš Herzog