1:0
1:0
- : -

Panthers Praha E - ACEMA Sparta Praha C 3:0
4. Kryštof Kocot, 19. Kryštof Kocot, 32. Michael Rudolf; rozhodčí: Václav Římal - Jindřich Kratochvíl; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Svoboda ? - Michal Ryšavý ?; po třetinách: 1:0, 1:0, 1:0;
36:00
31:43
Timeout ACEMA Sparta Praha C
31:43
Branku družstva Panthers Praha E vstřelil Michael Rudolf, asistoval Miloslav Mattes (3:0).
28:04
Vyloučen hráč Tomáš Novotný družstva ACEMA Sparta Praha C na 2 minuty za vražení zády.
24:00
24:00
23:41
Identická situace s prvním gólem Panters, akorát tentokrát hráč mířil přímo do golmana.
23:13
Sparta opět zahrozila. Střela šla však do boku a tak zůstalo pouze u hrozeb.
18:46
Branku družstva Panthers Praha E vstřelil Kryštof Kocot, asistoval Petr Benedikt (2:0).
18:46
Sparta obdržela druhou branku. Byl to jeden z těch typických případů, kdy máte jako golman chuť se převléct aby to o Vás nikdo nevěděl. Nahození na bránu z půli hřiště propadlo golmanovi mezi rukama až do brány.
16:56
Sparta měla další šanci vyrovnat. Proti byla však brankářova ruka a nešikovnost střelce.
16:04
Sparta měla nadějně rozehranou akci 2 na 1 nicméně Sparťanský hráč nahrál na 1 místo 2 a tím akce zase skončila.
12:00
12:00
11:06
Panters měli teď velkou šanci. Brankář již byl položený a proti dorážce by nic nezmohl. Pro Spartu bylo jediné štěstí, že útočník Panters z půl metru přestřelil.
07:09
I Sparta bez jednoho hráče dokázala ohrozit branku Panters.
06:43
Panters zkušeně prokombinovali oslabenou střelu až ke střele za mantinel.
05:56
Vyloučen hráč Tomáš Pliska družstva ACEMA Sparta Praha C na 2 minuty za sekání.
05:10
Oba týmy vyslali několik krásně mířených třel, ale všechny buď do golmana nebo mimo.
03:03
Branku družstva Panthers Praha E vstřelil Kryštof Kocot bez asistence (1:0).
03:03
Zachycená rozehra skončila na hokejce Panters a balonek skončil v brance Sparty.
01:15
Hra se zaím nese v poklidně agresivním duchu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Římal a Jindřich Kratochvíl.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha C: brankář: Michal Ryšavý; hráči v poli: Jiří Krejča, Jan Šedý, Tadeáš Herzog, Jakub Svoboda, Josef Landa