2:1
0:1
- : -

VSK ČVUT Praha Neo - FBC Snipers Poděbrady 3:5
7. Tomáš Henel, 13. Tomáš Henel, 22. Petr Kučera - 1. Radek Petrnoušek, 3. Tomáš Horský, 11. Adam Šmejkal, 16. Radek Petrnoušek, 25. Adam Šmejkal; rozhodčí: Jan Chuděj - Petr Kubuš; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Martin Novák ? - David Pazdírek ?; po třetinách: 1:3, 2:1, 0:1;
32:49
Timeout VSK ČVUT Praha Neo
28:44
Vyloučen hráč David Rozsíval družstva VSK ČVUT Praha Neo na 2 minuty za špatné střídání.
27:57
Vyloučen hráč Radek Petrnoušek družstva FBC Snipers Poděbrady na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:36
Vyloučen hráč Tomáš Horský družstva FBC Snipers Poděbrady na 2 minuty za hra rukou.
24:14
Branku družstva FBC Snipers Poděbrady vstřelil Adam Šmejkal, asistoval Tomáš Horský (3:5).
24:00
24:00
21:51
Branku družstva VSK ČVUT Praha Neo vstřelil Petr Kučera bez asistence (3:4).
21:51
Nádherná individuální akce končí míčkem v pravém horním rohu a ČVUT dotahuje skóre!
15:52
Branku družstva FBC Snipers Poděbrady vstřelil Radek Petrnoušek, asistoval Tomáš Horský (2:4).
12:48
Branku družstva VSK ČVUT Praha Neo vstřelil Tomáš Henel bez asistence (2:3).
12:00
12:00
10:59
09:52
Vyloučen hráč Michal Šmíd družstva VSK ČVUT Praha Neo na 2 minuty za sekání.
06:39
Branku družstva VSK ČVUT Praha Neo vstřelil Tomáš Henel, asistoval Rudolf Kristian (1:2).
02:13
Branku družstva FBC Snipers Poděbrady vstřelil Tomáš Horský bez asistence (0:2).
00:48
Branku družstva FBC Snipers Poděbrady vstřelil Radek Petrnoušek, asistoval Filip Jäger (0:1).