2:0
3:0
- : -

BLACK ANGELS D DASTA - SK Florbal Benešov B 6:3
3. Lukáš Staněk, 17. Jakub Váňa, 21. Jakub Váňa, 25. Jakub Váňa, 31. Jaroslav Seiml, 34. Lukáš Staněk - 1. Ondřej Benačan, 4. Patrik Houštecký, 11. Zbyněk Chmúra; rozhodčí: Patrik Trejbal - Martin Kněžík; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Josef Čáslava ? - Pavel Kubásek ?; po třetinách: 1:3, 2:0, 3:0;
36:00
33:04
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil Lukáš Staněk bez asistence (6:3).
32:16
Vyloučen hráč Josef Čižkovský družstva SK Florbal Benešov B na 2 minuty za hrubost.
30:26
Timeout SK Florbal Benešov B
30:26
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil Jaroslav Seiml, asistoval Martin Sahánek (5:3).
24:53
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil Jakub Váňa, asistoval Lukáš Staněk (4:3).
24:00
24:00
20:19
17:32
Vyloučen hráč Ondřej Bartůšek družstva SK Florbal Benešov B na 2 minuty za bránění ve hře.
16:22
12:00
12:00
11:58
Vyloučen hráč Ondřej Falber družstva BLACK ANGELS D DASTA na 2 minuty za sekání.
10:26
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil Zbyněk Chmúra, asistoval Miroslav Zrno (1:3).
03:03
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil Patrik Houštecký, asistoval Miloš Vojtíšek (1:2).
02:29
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil Lukáš Staněk, asistoval Michal Plecitý (1:1).
00:47
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil Ondřej Benačan, asistoval Miroslav Zrno (0:1).
00:28
Vyloučen hráč Jakub Váňa družstva BLACK ANGELS D DASTA na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Trejbal a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Florbal Benešov B:
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS D DASTA: brankář: Josef Čáslava; hráči v poli: Michal Svoboda, Ondřej Falber, Michal Plecitý, Lukáš Staněk, Jakub Váňa