3:1
2:3
0:0

Florbal Team Sokol Nebušice - FKÚ Ovocné Báze 6:7pn
13. Jakub Rok, 22. Milan Černil, 26. Vojtěch Skála, 29. Petr Brandejs, 33. Jakub Rok, 42. Patrik Svoboda - 3. Jiří Novák, 8. Jiří Novák, 30. Václav Bíba, 31. Václav Bíba, 34. Jiří Novák, 37. Filip Kubelka, N Martin Švácha; rozhodčí: Filip Bollardt - Petr Dunda; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Peter Chalupianský ? - Jan Řechtáček ?; po třetinách: 1:2, 3:1, 2:3, 0:0;

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Team Sokol Nebušice hráč Jakub Rok , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FKÚ Ovocné Báze hráč Jiří Novák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Team Sokol Nebušice hráč Milan Černil , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FKÚ Ovocné Báze hráč Martin Švácha a vstřelil rozhodující gól (6:7).

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Team Sokol Nebušice hráč Ondřej Krejčíř a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FKÚ Ovocné Báze hráč Petr Kořínek a vstřelil gól.
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
45:00
45:00
44:59
To bylo drama! Každý chvilku tahá pilku, tak by se dal krátce charakterizovat vývoj ve třetí třetině. Dlouho se zdálo, že rozdílová bude trefa Kubelky v oslabení, jenže Nebušice dostaly možnost další přesilovky, svého soupeře sevřely do kleští a Svoboda srovnal. V nájezdech byly šťastnější Báze a berou bod navíc.
41:42
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Patrik Svoboda, asistoval Jakub Rok (6:6).
40:06
Vyloučen hráč Václav Bíba družstva FKÚ Ovocné Báze na 2 minuty za špatné střídání.
36:10
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil Filip Kubelka bez asistence (5:6).
35:34
Vyloučen hráč Jan Sládek družstva FKÚ Ovocné Báze na 2 minuty za sekání.
33:16
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil Jiří Novák, asistoval Petr Kořínek (5:5).
32:54
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Jakub Rok, asistoval Michal Smutný (5:4).
30:37
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil Václav Bíba, asistoval Jan Sládek (4:4).
30:00
30:00
29:59
Ve druhé třetině měly Nebušice, také díky přesilovce, převahu a otočily skóre na svou stranu. V závěru se prosadily z brejku také Báze a do třetí třetiny je zápas stále otevřený.
29:20
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil Václav Bíba, asistoval Filip Kubelka (4:3).
28:21
Vlastní branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil Petr Brandejs (4:2).
25:41
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Vojtěch Skála, asistoval Jakub Rok (3:2).
23:37
Vyloučen hráč Jiří Novák družstva FKÚ Ovocné Báze na 2 minuty za bránění ve hře.
21:24
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Milan Černil, asistoval Michal Smutný (2:2).
15:00
15:00
14:59
Po počátečním oťukávání získala hra na tempu, zápas ale zatím nenabídl mnoho zábavy. Nebušicím se povedl závěr třetiny, Řechtáček byl však pozorný. Všechny tři branky padly po pohotových kombinacích, to oceníme!
12:27
07:07
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil Jiří Novák, asistoval Filip Kubelka (0:2).