2:0
2:1
- : -

BLACK ANGELS - Floor Maniacs Mělník  5:1
5. Iva Rektoříková, 13. Iva Rektoříková, 22. Kristýna Mokrišová, 29. Markéta Chaloupecká, 31. Iva Rektoříková - 34. Dita Zahrádková; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Ondřej Otáhal; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Aneta Žatecká ? - Monika Sedlářová ?; po třetinách: 1:0, 2:0, 2:1;
36:00
35:36
Vyloučen hráč Iva Rektoříková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za špatné střídání.
33:32
Branku družstva Floor Maniacs Mělník vstřelil Dita Zahrádková, asistoval Kristýna Žárová (5:1).
32:37
Tentokráte Tichá bere zodpovědnost na sebe. Její pokus však po nule lačnící strážkyně branky Black Angels kryje.
31:53
Tichá bleskově uniká po křídle, její přihrávku však spoluhráčka posílá do veverek.
30:52
Krásnou střelu Obstové ze standardní situace golmanka Angels kryje.
30:13
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Iva Rektoříková, asistoval Veronika Rožnovjáková (5:0).
30:13
Toto není den pro Mělnický florbal zaslíbený.
28:56
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Markéta Chaloupecká, asistoval Tereza Šverclová (4:0).
28:51
Najde Mělník ve svém týmu střelkyni? Tichá se snaží proniknout před branku soupeřek, ty její snahu maří a z proti útoku přidávají další gól.
27:25
Nadějnou šanci Krchovové maří obránkyně Black Angels
24:01
Najdou Mělická děvčata sílu k obratu zápasu na svou stranu? Třetí třetina prověří jejich odhodlání.
24:00
24:00
22:14
Mělník se snaží, střely mimo branku však jeho snahu brzdí.
21:21
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Kristýna Mokrišová, asistoval Martina Egersdorfová (3:0).
21:21
Střela z poloviny hřiště.
18:23
Vyloučen hráč Natálie Zemanová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nesportovní chování.
18:21
Nesportovní chování, Black Angels? Ano, Black Angels.
17:37
Mělník pod tlakem soupeřek.
15:31
Golmanka Maniacs stále drží naděje na obrat v zápase pro Mělník.
13:57
Mělník pod zámkem černých andělů.
13:43
Tichá v oslabení uniká avšak branku míjí.
12:37
Vyloučen hráč Leona Kroulíková družstva Floor Maniacs Mělník na 2 minuty za sekání.
12:37
Mělníčku do toho, tento pokřik se dnes halou neline, avšak svěřenkyně trenéra Šmucra by povzbuzení z ochozů při svém oslabení jistě uvítaly.
12:15
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Iva Rektoříková bez asistence (2:0).
12:01
Je narváno! 36 diváků však sleduje jak jejich tým na začátku druhé třetiny opět inkasuje.
12:00
12:00
11:34
Zahrádková znepříjemňuje rozehrávku soupeřek svým tvrdým forčekingem. Pusa do toho!!!
10:49
Zákrok golmanky Mělníka drží akcie Maniacs v kurzu.
09:25
Žárová čistě a důrazně zabránila v průniku soupeřky na svou obranou polovinu.
07:31
Tichá v šanci nechala vyniknout golmanku soupeře.
05:49
Eliška Tichá za brankou soupeře rozdává balóny do šancí Mělníka.
04:31
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Iva Rektoříková, asistoval Markéta Chaloupecká (1:0).
04:31
Mělník nechává trestuhodně vystřelit talentovanou střelkyni Black Angels, která smýčí pavučiny v rohu branky.
03:04
Mělník v tlaku v soupeřově obranné třetině.
02:40
Rozehrávka Black Angels ze středu hrací plochy zastavena defenzivou Mělníku.
02:26
Na Maniacs Mělník je vidět snaha o ovládnutí utkání.
00:57
Faul, faul, Mělník se dnes musí vyvarovat chyb chce-li pomýšlet na dobrý výsledek v utkání.