2:1
2:1
- : -

Florbalová akademie MB-C-KPY - TJ Sokol Královské Vinohrady C 4:3
21. Michaela Neckářová, 24. Andrea Pšeničková, 28. Tereza Varga, 36. Karolína Snopová - 11. Hana Vejborná, 18. Hana Vejborná, 28. Veronika Krejčová; rozhodčí: Svatopluk Čech - René Gabesam; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Marcela Probstová ? - Kateřina Pokorná ?; po třetinách: 0:1, 2:1, 2:1;
36:00
35:42
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady C
35:42
Branku družstva Florbalová akademie MB-C-KPY vstřelil Karolína Snopová, asistoval Sandra Fadrhoncová (4:3).
35:42
Jubilejní 20. střelou se dostává MB do vedení po krásné individuální akci hráčky s číslem 19,která prokázala svůj přehled.
35:15
Timeout Florbalová akademie MB-C-KPY
31:18
Akce 2 na 1 skončila střelou z první z pravé strany, leč brankářka Pražanek byla pozorná.
30:37
Střely na branku 18:13 v neprospěch pro Vinohrady
30:00
Střídání stran!
28:20
Další dvě události v rychlém sledu. Nejprve vstřelila hráčka Boleslavi po další chybné rozhrávce Pražanek branku, vzápětí z rychlého kontru odpovídá Krejčová. Stav utkání 3:3 a drama vrcholí.
27:37
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Veronika Krejčová, asistoval Tereza Císlerová (3:3).
27:16
Vlastní branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Tereza Varga (3:2).
25:50
A po dalekonosné střele zazvonilo břevno Pražanek!
24:00
24:00
23:36
Branku družstva Florbalová akademie MB-C-KPY vstřelil Andrea Pšeničková, asistoval Lucie Myslíková (2:2).
23:36
Co jsem předeslal se stalo skutečností, po další špatné rozehrávce dobře zakombinovaly hráčky Boleslavi před brankou a srovnávají utkání na 2:2
23:30
Pokud chtějí Pražanky pomýšlet na vítězství, musí zlepšit svou rozehrávku.
22:50
ŽĎárská pálila těsně mimo branku domácích.
20:57
Po neproměněném úniku se míček odrazil před brankářku, kde se nejlépe zorientovala Neckářová, která vsítila kontaktní branku.
20:53
Branku družstva Florbalová akademie MB-C-KPY vstřelil Michaela Neckářová, asistoval Sandra Fadrhoncová (1:2).
19:12
MB se opět zatáhla do své obrany a Pražanky se snaží sebrat balónek. Čehož využívají hráčky MB a zakládají brejkové situace.
17:58
Hořkost sportu právě ochutnaly boleslavské hráčky. Poté co předvedly několik slibných akcí v útoku, obdržely lacinou branku
17:18
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Hana Vejborná, asistoval Petra Hladíková (0:2).
16:00
Mladá Boleslav se snaží prorazit obranu pražanek
15:29
Vinohrady dlouho drželi balon na své půlce a poté zahájili postupný útok, který bohužel nevyšel.