1:0
3:4
- : -

ACEMA Sparta Praha - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 5:9
10. Barbora Houšková, 16. Michaela Hrubá, 37. Kristýna Karásková, 44. Adéla Hašková, 45. Michaela Hrubá - 4. Denisa Matoušková, 5. Gabriela Marešová, 8. Lucie Denková, 9. Zuzana Gajdošová, 15. Kateřina Bělochová, 37. Martina Jirounková, 38. Zuzana Gajdošová, 39. Zuzana Gajdošová, 41. Zuzana Gajdošová; rozhodčí: David Hejzlar - Václav Římal; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Štěpánka Rohlíčková ? - Eliška Hofmanová ?; po třetinách: 1:5, 1:0, 3:4;
45:00
44:37
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Michaela Hrubá, asistoval Natálie Jirková (5:9).
43:19
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Adéla Hašková, asistoval Kristýna Karásková (4:9).
40:26
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Zuzana Gajdošová, asistoval Lucie Denková (3:9).
38:44
38:43
Vyloučen hráč Barbora Houšková družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
37:46
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Zuzana Gajdošová, asistoval Denisa Matoušková (3:7).
36:51
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Martina Jirounková bez asistence (3:6).
36:35
Timeout ACEMA Sparta Praha
36:35
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Kristýna Karásková, asistoval Laura Elena Voštiarová (3:5).
30:00
30:00
15:57
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Michaela Hrubá, asistoval Barbora Jelínková (2:5).
15:00
15:00
14:39
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Kateřina Bělochová, asistoval Veronika Pítová (1:5).
09:22
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Barbora Houšková, asistoval Kristýna Novotná (1:4).
08:20
07:22
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Lucie Denková, asistoval Soňa Matoušková (0:3).
04:24
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Gabriela Marešová, asistoval Soňa Matoušková (0:2).
03:10
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Denisa Matoušková, asistoval Lucie Denková (0:1).
01:15
Vyloučen hráč Kristýna Karásková družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Václav Římal.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice:
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha : brankář: Štěpánka Rohlíčková; hráči v poli: Michaela Tyllerová, Barbora Jelínková, Michaela Hrubá, Kristýna Karásková, Hana Miková