0:2
3:1
- : -

Sokol Slovan Pardubice C - HAGA Pardubice B 3:3
32. Martin Pova, 35. Martin Pova, 38. Tomáš Cabrnoch - 27. Petr Papák, 29. Martin Jedlička, 32. Jiří Pulkrábek; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Evžen Vokál 16 - Patrik Mládek 26; po třetinách: 0:0, 0:2, 3:1;
45:00
Střely ve 3. třetině - 12:6
45:00
37:36
Branku družstva Sokol Slovan Pardubice C vstřelil Tomáš Cabrnoch, asistoval Dominik Čech (3:3).
34:02
Branku družstva Sokol Slovan Pardubice C vstřelil Martin Pova, asistoval Lukáš Chramosta (2:3).
31:26
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Jiří Pulkrábek, asistoval Petr Papák (1:3).
31:10
Branku družstva Sokol Slovan Pardubice C vstřelil Martin Pova bez asistence (1:2).
30:00
30:00
Střely ve 2. třetině - 10:3
30:00
28:31
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Martin Jedlička, asistoval Jiří Pulkrábek (0:2).
26:43
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Petr Papák, asistoval Jiří Pulkrábek (0:1).
21:33
Vyloučen hráč Jiří Pulkrábek družstva HAGA Pardubice B na 2 minuty za hra rukou.
17:23
Vyloučen hráč Tomáš Cink družstva Sokol Slovan Pardubice C na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
Střely v 1. třetině - 7:10
15:00
07:29
Vyloučen hráč Martin Pova družstva Sokol Slovan Pardubice C na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a Filip Ryant.
00:00
00:00
Line-up hostů HAGA Pardubice B:
00:00
Line-up domácích Sokol Slovan Pardubice C : brankář: Evžen Vokál; hráči v poli: Michal Talacko, Tomáš Cabrnoch, Tomáš Cink, Lukáš Chramosta, Martin Pova