3:4
3:0
- : -

FBC TJ Draci Lanškroun - FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B 6:7
17. Roman Volf, 17. Kristián Bříza, 20. Michal Kuklík, 32. Daniel Krudenc, 42. Roman Volf, 43. Michal Jentschke - 10. Filip Dohnal, 14. Tomáš Boštík, 15. Michal Háp, 19. Tomáš Boštík, 27. Jiří Hubinka, 27. Tomáš Boštík, 29. Tomáš Novák; rozhodčí: Radek Hrdlička - Jan Čtvrtečka; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Vojtěch Knápek 23 - Tomáš Doubek 11, David Jiránek 4; po třetinách: 0:3, 3:4, 3:0;
45:00
42:41
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil Michal Jentschke, asistoval Kristián Bříza (6:7).
41:44
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil Roman Volf, asistoval Michal Kuklík (5:7).
31:19
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil Daniel Krudenc bez asistence (4:7).
28:14
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B vstřelil Tomáš Novák, asistoval Michal Háp (3:7).
26:51
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B vstřelil Tomáš Boštík, asistoval Filip Dohnal (3:6).
26:29
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B vstřelil Jiří Hubinka, asistoval Michal Háp (3:5).
19:46
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil Michal Kuklík, asistoval Pavel Studený (3:4).
19:46
Obrovská chyba golmana Doubka, který vyběhl z brankoviště za míčkem s tím, že ho odkopne, jenže se nechal prohodit Michalem Kuklíkem, který doběhl k míčku první. A je to znovu jen o gól.
18:19
16:59
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil Kristián Bříza, asistoval Michal Jentschke (2:3).
16:59
Tomuhle se říká správně využít výhodu přesilovky.
16:42
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil Roman Volf bez asistence (1:3).
16:22
Vyloučen hráč Tomáš Boštík družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B na 2 minuty za špatné střídání.
15:00
15:00
Střely v první třetině: 4:10
15:00
14:51
Vyloučen hráč Ondřej Chadima družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B na 2 minuty za blokování hokejky.
14:22
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B vstřelil Michal Háp, asistoval Ondřej Chadima (0:3).
13:33
09:01
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B vstřelil Filip Dohnal bez asistence (0:1).