1:1
3:1
- : -

HAGA Pardubice B - 1. FBC Polička 6:3
5. Lukáš Samek, 6. Martin Halousek, 28. Jiří Pulkrábek, 31. Martin Halousek, 32. Jiří Pulkrábek, 43. Jiří Pulkrábek - 7. Ondřej Shejbal, 18. Martin Pazdera, 44. Jakub Řezanina; rozhodčí: Jan Čtvrtečka - Filip Ryant; vyloučení: 0:2 + Petr Hermany 5; využití: 2:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Patrik Mládek 11 - Adam Puchýř 4; po třetinách: 2:1, 1:1, 3:1;
45:00
43:46
A.Pazdera teď projel jak Jágr až před branku, pak ho ale štěstěna opustila a blafák do bekhendu skončil mimo branku. Ale akce oku lahodící. Více takových. Hlavně v dalším zápase na naší straně :D
43:22
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil Jakub Řezanina, asistoval Petr Hermany (6:3).
43:22
Polička odpovídá pěkným gólem.
42:50
Salem by rád také gól, ale dneska mu štěstí nepřeje. Snaží se, to nemohu říct.
42:31
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Jiří Pulkrábek z trestného střílení (6:2).
42:31
Hokejky jsou dnes dělané ze super materiálů, ale sekeru jako je tato to už nezvládlo.
42:31
Pulkrábek využil pravidla pro vrácení, objel si ležícího gólmana a v poklidu zavěsil.
40:59
Petr Dočekal teď padl k zemi, nyní si leduje kotník. Haga vrací balón soupeři.
40:55
"Zdravotníííííííík´?, paní už jde
39:54
Polička dál v poklidu drží dlouhé vteřiny balón. Nebýt toho vyloučení, mohli v klidu tlačit dál, takhle je to již prohrané.
39:25
Půl trestu pryč a Haga nulová. Další střela z půlky hřiště, která vlastně nebyla vůbec k ničemu.
38:13
Pulkrábek v další zazděné šanci. No....ted už ho to ale nemusí mrzet.
37:48
Oslabení hraje Polička sympaticky, drží balon daleko od vlastní brány. Haga to lehce vypouští.
37:15
Měl jsem pravdu :) No, akcie Poličky právě klesly na naprosté dno.
37:13
Vyloučen hráč Petr Hermany družstva 1. FBC Polička na 5 minut za hra vysokou nohou.
37:13
Vysoká hůl v obličeji, to bude bůro.
37:01
Hermany na nic nečekal a napálil míč svou ultra zahnutou holí absolutně mimo.
36:37
Další pěkná střela Poličky, zase mimo.
35:37
Jemelka se jako Messi neprojevil a 2x minul odkop od branky. Zřejmě Okresní přebor.
34:59
Haga hraje obranný styl, stojí 2:1:2 a nehne se, a ono to slaví zase úspěch. Alá SPV Pardubice. Nedá se na to dívat :)
34:41
Pazdera teď vyvezl krásné balon až do útočného pásma, rozhodl se zakončovat sám....mimo.
33:50
Haga rozehrávala roh....který po důkladném promyšlení skončil zahozením do autu :)
33:12
Haga teď dvě velké šance, ale obě gólman chytá
32:47
Hermany si to teď spletl s hokejem...Hali padá k zemi.
32:12
Polička se zkoncentrovala a zase převzala iniciativu. Uvidíme, zda pokryjí brejky.
31:32
Timeout 1. FBC Polička
31:32
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Jiří Pulkrábek bez asistence (5:2).
31:32
Uff...převlékal jsem se a uteklo hodně momentů. Takže: Nejprve Hali, clonil a pěkně dorazil...pak sel sál na branku Pulkrábek a vykoupal brankáře. A ve finále si vzala Polička time,....tak jedeme dál.
30:45
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Martin Halousek, asistoval Michal Ptáček (4:2).
30:00
30:00
Utekly obligátní 2.minuty a jede se dál. My veteráni čas na rekonvalescenci nepotřebujeme asi :D
30:00
29:59
Hustodémonskykrutopřísná přestřelka ve 2.třetině: 1:5
29:58
Luxusní střela Poličky, parádní zákrok gólmana.. Oba na výbornou.
29:00
60s to go
28:47
Hali kouzlil za brankou, ale nic z toho nebylo.
27:41
Gólman potřeboval ošetření, ..ale je OK. Trefil ho hráč kolenem přes masku.
27:35
Pěkná souhra Hagy, střela ze vzduchu prolétla jen těsně okolo levé tyčky.
27:13
Buly nervózní, bude se opakovat.
27:10
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Jiří Pulkrábek bez asistence (3:2).
27:10
První střela Hagy ve 2.třetine...pěkný námaz...a gol.
26:48
Haga za vlastní brankou a nežene se dopředu.
25:51
Kuba Řezanina teď lehce podkopl hráče, rozhodčí se rozhodl teď zase pískat, a vylučuje se. Kuba to okomentoval "Tvl takovej velkej kluk a spadne...." chápu.
25:45
Vyloučen hráč Jakub Řezanina družstva 1. FBC Polička na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:45
Au....
24:22
Mimochodem střely na branku jsou zatím 0:3.
24:13
Polička opět ve slušném tlaku, ale hrajou to jako my, jak ponocný.
22:53
Hráč OK, jedeme dál. Hala tleská.
22:52
Na hřišti je ležící hráč, přerušuje se.
21:33
Hermany se teď snažil chytit skákavý balón, ale působil jako rybář s děravou sítí :)
19:19
Parádní dělovka z vrchu od Poličky, projektil zaplachtil jen těsně nad. Pěkný.
19:00
Halimu teď čistě sebrali balon, bohužel to neunesl a zlobí se...otázka je, zda na sebe, nebo klasicky na rozhodčí
18:28
Lukáš Samek hýří aktivitou, ale je dobře hlídán.
17:22
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil Martin Pazdera, asistoval Aleš Pazdera (2:2).
17:22
Čas 2:22 a skore je 2:2, náhoda? Nemyslím si. Ilumináti.
16:43
Milan Češka to teď zkusil sympaticky ze vzduchu z první, bohužel netrefil vůbec branku.
15:57
Lukáš to zase zkoušel sám, tentokrát se přes dva dostal....vystřelit ho už nenechali. Polička odpovídá nebezpečnou situací před brankou.
15:00
15:00
14:59
Střel nebylo mnoho, 5:3. aspoň mají zapisovatelé klid, stejně dochází propiska.
14:30
Šance Poličky, celá hala řvala "střílej" tak borec vystřelil....do prostředka...neprostřelil
14:00
Hraje se poslední minuta 1.třetiny.
13:32
Další jasná dvojka zezadu, ....a nic. Hlavně že já šel za to na trestnou :D
12:20
Lukáš Samek se pustil do tvého typického sóla, skončilo ale tak jako většina pokusů, nezdarem. Když to nevyjde jednou, dvakrát, třikrát, je potřeba to zkoušet a zkoušet a zkoušet a zkoušet....
11:50
Tři na dva Poličky zůstalo nevyužito,....
11:15
Polička drží balonek a během stupnujícího se tlaku střídá.
10:20
Polička teď ostřeluje Hagu, ale zatím to jsou takové pozdravy mimo do sítě za brankou. Nic nebezpečného. Pravda, povrch nám tu trochu klouže
09:41
Petr Dočekal se snaží vyvíjet tlak na rozhodčí, jeho "On mě sekl" slyšela celá hala, rozhodčí mávl rukou a hraje se dál.
08:54
Pěkná střela Poličky, gólman ale připraven. Respektive to šlo přesně doprostřed brany :)
08:00
Rozhodčí nakonec připsali gól opět hráči Hagy, tentokrát ale vyhodnocen jako vlastní.
06:46
Vlastní branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Ondřej Shejbal (2:1).
05:47
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Martin Halousek, asistoval Karel Mojdl (2:0).
05:47
Vyloučení přišlo Poličku draho....
05:07
Vyloučen hráč Aleš Pazdera družstva 1. FBC Polička na 2 minuty za sekání.
04:55
Haga na koni, Pulkrábek prošel celé hřiště...a...mimo
04:34
Teď jasný faul Poličky, zůstal nepovšimnut.
04:01
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Lukáš Samek bez asistence (1:0).
04:01
A teš už mu to vyšlo...GOL
03:30
Lukáš Samek teď předvedl pěknou akci, mířil ale nad,
03:05
Další velká šance Poličky, místo střely ale přišla pokažená nahrávka. Ale zas to bylo takové nesobecké :)