1:1
3:1
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko - FBK Kobra Tatran Hostinné 5:3
1. Vojta Šmíd, 25. Štěpán Kapoun, 38. Vojta Šmíd, 40. Tadeáš Vaněk, 41. Štěpán Kapoun - 9. Denis Horák, 28. Filip Čáp, 34. Adam Kaprál; rozhodčí: Michal Sotona - Ondřej Vašátko; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Karel Aubus 25 - Matyáš Klázar 21; po třetinách: 1:1, 1:1, 3:1;
45:00
40:59
Trestné střílení družstva FbK Orlicko-Třebovsko neproměnil Dominik Zlesák.
40:34
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Štěpán Kapoun, asistoval Tadeáš Vaněk (5:3).
39:36
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tadeáš Vaněk, asistoval Vojta Šmíd (4:3).
37:34
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Vojta Šmíd, asistoval Tadeáš Vaněk (3:3).
33:30
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Adam Kaprál bez asistence (2:3).
30:00
30:00
27:15
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Filip Čáp, asistoval Matyáš Klázar (2:2).
24:32
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Štěpán Kapoun bez asistence (2:1).
22:25
Posledních pár minut je k vidění nezáživná hra se spoustou chyb, golmani se teď musí nudit.
18:40
Domácí drží vyrovnaný stav jen díky skvělému golmanovi.
15:45
Závar před brankou domácích, míček poskakoval před brankovou čarou, ale hostům se nepodařilo dostat míček za golmana domácích.
15:00
15:00
12:36
Skvělý zákrok maskou domácího golmana.
12:34
Zajímavá šance hostů, kteří rozehrávají volný úder v blízkosti branky soupeře.
09:19
Hostinné mají velkou převahu a spalují jednu šanci za druhou.
08:19
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Denis Horák bez asistence (1:1).
00:55
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Vojta Šmíd, asistoval Štěpán Kapoun (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Sotona a Ondřej Vašátko.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Kobra Tatran Hostinné:
00:00
Line-up domácích FbK Orlicko-Třebovsko: brankář: Karel Aubus; hráči v poli: Jan Peroutka, Jan Vondra, Štěpán Kapoun, Tadeáš Vaněk, Vojta Šmíd