3:1
1:4
- : -

TJ Sokol Jaroměř - FTC Vysoké Mýto 5:8
12. Matěj Tlustý, 19. Lucie Tomášková, 22. Matěj Tlustý, 24. Matyáš Havrda, 37. Matěj Tlustý - 5. Kryštof Šebetka, 5. Jiří Novotný, 13. Jan Novák, 23. Ondřej Stoklasa, 31. Jan Novák, 39. Radim Filip, 41. Vojtěch Novák, 45. Jan Novák; rozhodčí: Jakub Březovský - Jan Buhr; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Matěj Urban 22 - Tomáš Doležal 17; po třetinách: 1:3, 3:1, 1:4;
45:00
44:11
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jan Novák bez asistence (5:8).
40:18
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vojtěch Novák, asistoval Jan Trnka (5:7).
38:47
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Radim Filip, asistoval Kryštof Šebetka (5:6).
37:30
Vyloučen hráč Tomáš Marel družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za blokování hokejky.
36:41
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Matěj Tlustý, asistoval Veronika Kyšková (5:5).
30:36
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jan Novák bez asistence (4:5).
30:00
30:00
29:54
Vyloučen hráč Filip Neumann družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost.
23:32
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Matyáš Havrda, asistoval Matěj Schöniger (4:4).
22:50
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Ondřej Stoklasa, asistoval Radim Filip (3:4).
21:58
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Matěj Tlustý, asistoval Pavel Macháček (3:3).
18:27
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Lucie Tomášková, asistoval Matyáš Havrda (2:3).
15:00
15:00
12:44
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jan Novák, asistoval Ondřej Hájek (1:3).
11:21
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Matěj Tlustý bez asistence (1:2).
04:38
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Novotný, asistoval Ondřej Stoklasa (0:2).
04:32
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Kryštof Šebetka, asistoval Ondřej Hájek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Březovský a Jan Buhr.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto: brankář: Tomáš Doležal; hráči v poli: Kryštof Šebetka, Vojtěch Novák, Ondřej Stoklasa, Lukáš Wich, Jan Novák
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Matěj Urban; hráči v poli: Tomáš Marel, Dominik Tichý, Matěj Horký, Matyáš Havrda, Matěj Schöniger