4:0
- : -
FBC Dobré

FBC Dobré - SK Spartak Slatiňany 6:1
1. Barbora Fingerová, 23. Barbora Fingerová, 32. Veronika Ptáčníková, 39. Veronika Ptáčníková, 43. Pavlína Blažková, 43. Pavlína Blažková - 26. Monika Kolářová; rozhodčí: Martin Halousek - Martin Preclík; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tereza Svobodová 23 - Martina Nosilová 37; po třetinách: 1:0, 1:1, 4:0;
42:26
Branku družstva FBC Dobré vstřelil Pavlína Blažková, asistoval Veronika Ptáčníková (6:1).
42:10
38:19
Timeout SK Spartak Slatiňany
38:19
Branku družstva FBC Dobré vstřelil Veronika Ptáčníková, asistoval Pavlína Blažková (4:1).
31:14
Branku družstva FBC Dobré vstřelil Veronika Ptáčníková, asistoval Anna Křížová (3:1).
30:00
30:00
29:02
Faul na polovině hřiště. Rozehrává tým Slatiňan.
27:07
Míček v zázemí. Rozehrávat bude z rohu tým Slatiňan.
25:26
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Monika Kolářová, asistoval Tereza Schmidtová (2:1).
25:26
Přečíslení týmu SK Slatiňany končí brankou. Po přihrávce přes střed hřiště skóruje Monika Kolářová.
24:20
Po vstřeleném gólu se FBC Dobré dostalo do tlaku, několik šancí ale hráčky nedokázali proměnit.
22:39
Branku družstva FBC Dobré vstřelil Barbora Fingerová, asistoval Veronika Ptáčníková (2:0).
21:40
Šance FBC Dobré, při dorážce se zaskvěla brankářka týmu Slatiňan.
15:50
Hned v úvodu 2.třetiny se dostal tým Slatiňan do dvou velkých šancí, ale svůj tlak v gól nezužitkoval.
15:00
15:00
13:00
Po tlaku týmu Slatiňan se do přečíslení dostalo FBC Dobré, ale svou šanci na zvýšení skóre neproměnili.
08:50
Šance týmu Slatiňany. Po střele od levého mantinelu se dostali hráčky ještě k dorážce, ale Tereza Svobodová svůj tým stále drží bez obdržené branky.
06:12
Hraje se útočný florbal se spousty šancema na obou stranách. Zatím bez změny skóre.
02:18
Obrovská šance týmu FBC Dobré. Po krásné akci po pravé straně se hráčka čísla 13 dostala na středu hřiště ke střele, ale střela skončila pouze na tyči.