3:0
1:1
- : -

OpenCamps Tatran Střešovice - Florbal Neratovice 10:3
2. Adam Veverka, 3. Vilém Šmídl, 5. Vojtěch Wojnar, 7. Adam Veverka, 9. Martin Schiner, 10. Adam Veverka, 20. Vilém Šmídl, 23. Jakub Šaroch, 24. Vilém Šmídl, 30. Vojtěch Wojnar - 11. Lukáš Valenta, 12. Ondřej Kaštánek, 35. Ondřej Huml; rozhodčí: Šimon Kořínek - Jakub Mišovic; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Bohumil Kotrč ? - Dominik Finferle ?; po třetinách: 6:2, 3:0, 1:1;
36:00
35:35
Stojanovič vystřelil z nulového úhle
34:39
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil Ondřej Huml, asistoval Matouš Roškot (10:3).
30:00
Stojanovič si klepal o přihrávku, ale spoluhráči mu odmítli nahrát
29:59
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Wojnar, asistoval Martin Schiner (10:2).
29:12
Další Kotrčův skvělý zákrok
26:02
Obranná dvojice Tatranu Doubek a Míček jsou pro utočníky Neratovic těžkým oříškem
25:01
Míček si teď obehrál 3 hráče, ale ke střele se nedostal
24:00
24:00
23:25
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Vilém Šmídl, asistoval Martin Schiner (9:2).
23:11
Stojanovič ze samostatného úniku střílí mimo
22:18
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Jakub Šaroch bez asistence (8:2).
18:19
Na hřišti se objvila dvojice křídel Veverka a Šaroch a hned je veselo, byly vidět 2 krásné akce
11:56
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil Ondřej Kaštánek bez asistence (6:2).
11:00
Wojnar ted trápí obranu Neratovic a ve vzduchu je cítit gol
10:54
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil Lukáš Valenta, asistoval Ondřej Huml (6:1).
10:11
Finferle předvádí krásný zákrok a
09:45
Kombinace Šaroch Veverka dělá Neratovicím velké potíže
09:14
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Adam Veverka, asistoval Jakub Šaroch (6:0).
08:20
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Martin Schiner bez asistence (5:0).
07:37
Stojanovič střílí mimo
07:00
Schiner zastavil golovou situaci Neratovic
06:47
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Adam Veverka, asistoval Šimon Švábenický (4:0).
04:40
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Wojnar, asistoval Lukáš Bulíř (3:0).
03:39
Vyloučen hráč Matouš Roškot družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za bránění ve hře.
02:46
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Vilém Šmídl, asistoval Vojtěch Wojnar (2:0).