8:5
- : -
- : -

FBC Draci Říčany bílí - FAT PIPE Traverza Chodov 10:6
9. Vojtěch Kepka, 12. Vítězslav Špok, 17. Vítězslav Špok, 20. Tomáš Zicha, 24. Michal Strieženec, 24. David Tománek, 25. Vítězslav Špok, 26. Vítězslav Špok, 30. Vítězslav Špok, 30. David Jordan - 10. Martin Fiala, 19. František Vrňata, 20. František Vrňata, 24. František Vrňata, 26. František Vrňata, 28. Michal Pěkný; rozhodčí: Jindřich Kratochvíl - David Hertz; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: František Lerch ? - Vít Maurenc ?; po třetinách: 2:1, 8:5, -:-;
29:44
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil David Jordan, asistoval Vítězslav Špok (10:6).
29:07
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Vítězslav Špok, asistoval David Tománek (9:6).
27:52
Vyloučen hráč Adam Rychlý družstva FAT PIPE Traverza Chodov na 2 minuty za blokování hokejky.
27:19
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil Michal Pěkný, asistoval Adam Rychlý (8:6).
25:51
Vyloučen hráč David Jordan družstva FBC Draci Říčany bílí na 2 minuty za hrubost.
25:30
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Vítězslav Špok bez asistence (8:5).
25:12
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil František Vrňata bez asistence (7:5).
24:28
23:48
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil David Tománek bez asistence (6:4).
23:32
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Michal Strieženec, asistoval Vojtěch Honzák (5:4).
23:00
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil František Vrňata, asistoval Michal Pěkný (4:4).
22:03
Trestné střílení družstva FAT PIPE Traverza Chodov neproměnil Michal Pěkný.
19:41
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Tomáš Zicha, asistoval Ondřej Kubeš (4:3).
19:26
18:57
Trestné střílení družstva FBC Draci Říčany bílí neproměnil David Jordan.
18:55
16:03
15:00
15:00
11:43
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Vítězslav Špok z trestného střílení (2:1).
09:40
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil Martin Fiala, asistoval Michal Janoušek (1:1).
08:45
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Vojtěch Kepka, asistoval David Tománek (1:0).