1:3
4:2
- : -

FBC Kutná Hora - zucastnise.cz Tatran Střešovice  10:6
3. Jan Kodaj, 8. Radek Vnuk, 11. Marek Pavlas, 12. Jan Danda, 15. Radek Vnuk, 16. Jan Kodaj, 33. Jan Kodaj, 34. Jan Danda, 39. Lukáš Martin, 41. Marek Pavlas - 15. Lukáš Petržilka, 17. Lukáš Petržilka, 21. Filip Eliáš, 21. Christopher Nojovič, 41. Vít Hrbáček, 45. Christopher Nojovič; rozhodčí: Jindřich Kratochvíl - Filip Čáka; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Franc ? - Tomáš Týc ?; po třetinách: 5:1, 1:3, 4:2;
45:00
44:22
Branku družstva zucastnise.cz Tatran Střešovice vstřelil Christopher Nojovič bez asistence (10:6).
41:42
Vyloučen hráč Christopher Nojovič družstva zucastnise.cz Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
40:47
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Marek Pavlas, asistoval Adam Holub (10:5).
40:37
Branku družstva zucastnise.cz Tatran Střešovice vstřelil Vít Hrbáček, asistoval Vítek Pištěk (9:5).
38:44
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Lukáš Martin, asistoval Richard Měšťánek (9:4).
33:33
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Danda, asistoval Lukáš Martin (8:4).
32:44
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Kodaj, asistoval Vojtěch Franc (7:4).
30:00
30:00
25:20
Vyloučen hráč Christopher Nojovič družstva zucastnise.cz Tatran Střešovice na 2 minuty za špatné střídání.
22:25
Vyloučen hráč Jakub Franc družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za špatné střídání.
20:51
Branku družstva zucastnise.cz Tatran Střešovice vstřelil Christopher Nojovič, asistoval Marek Háněl (6:4).
20:29
Branku družstva zucastnise.cz Tatran Střešovice vstřelil Filip Eliáš, asistoval David Eyem (6:3).
16:54
Branku družstva zucastnise.cz Tatran Střešovice vstřelil Lukáš Petržilka, asistoval Christopher Nojovič (6:2).
15:54
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Kodaj, asistoval Radek Vnuk (6:1).
15:00
15:00
14:20
14:07
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Radek Vnuk, asistoval Lukáš Smitka (5:0).
11:41
10:23
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Marek Pavlas, asistoval Martin Svoboda (3:0).
07:03
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Radek Vnuk bez asistence (2:0).
02:30
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Kodaj, asistoval František Malina (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jindřich Kratochvíl a Filip Čáka.
00:00
00:00
Line-up hostů zucastnise.cz Tatran Střešovice :
00:00
Line-up domácích FBC Kutná Hora : brankář: Vojtěch Franc; hráči v poli: Matěj Němec, Richard Měšťánek, Lukáš Martin, Marek Pavlas, Jan Danda