1:0
1:5
- : -

Wizards DDM Praha 10 - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 4:7
3. Matyáš Rygl, 6. Vít Křivonoska, 19. Michal Kopec, 42. Michal Kopec - 5. Jan Blažej, 10. Tobiáš Uhřík, 31. Oliver Mahr, 33. Oliver Mahr, 39. Jakub Liška, 39. Tobiáš Uhřík, 40. Tobiáš Uhřík; rozhodčí: Dominik Dolejš - Tomáš Vacek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Dominik Horníček ? - David Křeček ?; po třetinách: 2:2, 1:0, 1:5;
45:00
41:28
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Michal Kopec, asistoval Antonín Vyšata (4:7).
39:54
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Tobiáš Uhřík, asistoval Oliver Mahr (3:7).
38:54
Timeout Wizards DDM Praha 10
38:54
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Tobiáš Uhřík, asistoval Tomáš Zuska (3:6).
38:22
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Jakub Liška bez asistence (3:5).
32:24
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Oliver Mahr, asistoval Filip Kračmer (3:4).
30:23
30:00
30:00
28:00
Vyloučen hráč Vít Křivonoska družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
18:21
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Michal Kopec bez asistence (3:2).
16:53
Vyloučen hráč Tomáš Kavena družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za blokování hokejky.
15:00
15:00
09:56
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Tobiáš Uhřík, asistoval Jiří Dolejš (2:2).
05:20
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Vít Křivonoska, asistoval David Hanzelín (2:1).
04:42
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Jan Blažej, asistoval Jakub Liška (1:1).
02:01
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Matyáš Rygl bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Dolejš a Tomáš Vacek.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: David Křeček; hráči v poli: Tomáš Zuska, Filip Kračmer, Adam Lešuk, Martin Eliáš, Oliver Mahr