2:1
3:1
- : -

FAT PIPE Traverza Chodov - DDM Horní Počernice ORKA 6:4
11. Jan Trejtnar, 21. František Vrňata, 30. Michal Pěkný, 33. Martin Fiala, 37. Daniel Senko, 38. Michal Pěkný - 2. Tadeáš Přibyl, 4. Matěj Čipera, 23. Ivan Tomášek, 43. Matyáš Hanzlík; rozhodčí: David Hertz - Filip Čáka; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vít Maurenc ? - Dominik Řeřábek ?; po třetinách: 1:2, 2:1, 3:1;
45:00
42:25
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Matyáš Hanzlík bez asistence (6:4).
40:15
Vyloučen hráč František Vrňata družstva FAT PIPE Traverza Chodov na 2 minuty za sekání.
37:34
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil Michal Pěkný bez asistence (6:3).
36:16
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil Daniel Senko bez asistence (5:3).
36:05
Vyloučen hráč Dominik Dolejš družstva FAT PIPE Traverza Chodov na 2 minuty za hrubost.
32:20
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil Martin Fiala, asistoval Martin Karban (4:3).
30:00
30:00
29:13
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil Michal Pěkný, asistoval Daniel Senko (3:3).
27:31
Vyloučen hráč Ivan Tomášek družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za sekání.
22:15
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Ivan Tomášek, asistoval Lukáš Bajer (2:3).
20:56
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil František Vrňata bez asistence (2:2).
20:56
Díky taktickým pokynům trenérky na straně Chodova dochází k vyrovnanému stavu utkání.
17:40
Na lavičce Traverzy Chodov panuje negativní atmosféra.
15:00
15:00
14:59
První část u konce ve prospěch Orky.
10:18
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil Jan Trejtnar, asistoval Dominik Dolejš (1:2).
03:07
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Matěj Čipera, asistoval Václav Vlasák (0:2).
01:09
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Tadeáš Přibyl, asistoval Matyáš Hanzlík (0:1).