2:1
4:1
- : -

DDM Horní Počernice ORKA - FBC Kutná Hora  9:6
4. Ivan Tomášek, 5. Matyáš Hanzlík, 9. Jáchym Šíla, 16. Ivan Tomášek, 21. Jáchym Šíla, 36. Jáchym Šíla, 37. Ivan Tomášek, 40. Matyáš Hanzlík, 42. Matyáš Hanzlík - 2. Lukáš Martin, 3. Marek Pavlas, 5. Adam Holub, 5. Matěj Němec, 17. Martin Svoboda, 42. Jan Kodaj; rozhodčí: Jindřich Kratochvíl - Filip Čáka; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Martin Koukal ? - Jan Zlatohlávek ?; po třetinách: 3:4, 2:1, 4:1;
45:00
44:45
Trestné střílení družstva FBC Kutná Hora neproměnil Martin Svoboda.
41:38
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Matyáš Hanzlík bez asistence (9:6).
41:34
Vyloučen hráč Martin Svoboda družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za vražení zády.
41:12
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Kodaj, asistoval Jan Danda (8:6).
39:38
Timeout FBC Kutná Hora
39:38
37:06
Vyloučen hráč Matěj Čipera družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za hra na zemi.
36:36
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Ivan Tomášek bez asistence (7:5).
35:19
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Jáchym Šíla, asistoval Martin Koukal (6:5).
30:00
30:00
29:55
Vyloučen hráč Adam Kavalier družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za sekání.
20:19
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Jáchym Šíla, asistoval Matěj Čipera (5:5).
16:58
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Martin Svoboda bez asistence (4:5).
16:21
Střela z půlky vysoko nad branku soupeře.
15:58
15:58
Orka vyrovnává.
15:00
15:00
08:40
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Jáchym Šíla, asistoval Václav Vlasák (3:4).
08:40
Orka se začíná probouzet..
04:42
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Matěj Němec bez asistence (2:4).
04:42
Brankář nečekal střelu a je z toho další gol pro Kutnou Horu.
04:27
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Matyáš Hanzlík, asistoval Tadeáš Přibyl (2:3).
04:12
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Adam Holub, asistoval Matěj Němec (1:3).
04:12
Další střela a gol...brankáři dnes nemají svůj den.
03:45
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Ivan Tomášek, asistoval Tadeáš Přibyl (1:2).
03:45
PO krásném zpracování přichází střela ze vzduchu která letěla těsně pod brankářovou rukou.
03:05
Kutná hora se pouští do odvážných manévrů, jako je hra v šesti...rozhodčí si však nevšimli.
02:37
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Marek Pavlas, asistoval Lukáš Martin (0:2).
01:12
Střela z první překvapila brankáře Orky.
01:05
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Lukáš Martin, asistoval Matěj Němec (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jindřich Kratochvíl a Filip Čáka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora : brankář: Jan Zlatohlávek; hráči v poli: Matěj Němec, Richard Měšťánek, Marek Pavlas, Jan Danda, Lukáš Martin