2:2
0:3
- : -

Florbal TJ Kobylisy D - F.C. Vorms Praha 2:5
17. Ondřej Janata, 21. Martin Tomanec - 13. Martin Bařtipán, 20. Jan Netrda, 28. Tomáš Kumhera, 30. Tomáš Jícha, 33. Jan Netrda; rozhodčí: Jakub Tázler - Filip Bollardt; vyloučení: 1 + Kamil Hammeršmíd 5 + ČK1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Lukáš Sýkora ? - David Šmerda ?; po třetinách: 0:0, 2:2, 0:3;
36:00
32:20
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil Jan Netrda, asistoval Lukáš Prodan (2:5).
30:29
Vyloučen hráč Kamil Hammeršmíd družstva Florbal TJ Kobylisy D na 5 minut za nedovolené vrážení.
30:29
Vyloučen hráč Kamil Hammeršmíd družstva Florbal TJ Kobylisy D do konce utkání.
29:27
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil Tomáš Jícha, asistoval Jan Netrda (2:4).
27:24
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil Tomáš Kumhera, asistoval Tomáš Jícha (2:3).
24:00
24:00
20:48
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy D vstřelil Martin Tomanec bez asistence (2:2).
19:33
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil Jan Netrda, asistoval Tomáš Kumhera (1:2).
16:55
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy D vstřelil Ondřej Janata bez asistence (1:1).
12:33
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil Martin Bařtipán, asistoval Lukáš Prodan (0:1).
12:00
12:00
02:51
Vyloučen hráč Kamil Hammeršmíd družstva Florbal TJ Kobylisy D na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Tázler a Filip Bollardt.
00:00
00:00
Line-up hostů F.C. Vorms Praha: brankář: David Šmerda; hráči v poli: Martin Sýkora, Martin Bařtipán, Jan Netrda, Lukáš Prodan, Tomáš Kumhera