1:1
0:1
- : -

Bourbon TJ Ruzyně B - Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. 3:3
6. David Kefurt, 8. Jan Ocásek, 23. Stanislav Dudek - 10. Jaroslav Borl, 21. Josef Povejšil, 26. Jaroslav Borl; rozhodčí: Jakub Tázler - Filip Bollardt; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 4; zásahy brankářů: Pavel Tuč ? - Ondřej Slaba ?; po třetinách: 2:1, 1:1, 0:1;
35:39
Timeout Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.
35:39
Vyloučen hráč Karel Absolon družstva Bourbon TJ Ruzyně B na 2 minuty za sekání.
25:14
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Jaroslav Borl, asistoval Ondřej Anýž (3:3).
24:00
24:00
22:10
Branku družstva Bourbon TJ Ruzyně B vstřelil Stanislav Dudek, asistoval Filip Vlasák (3:2).
20:46
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Josef Povejšil, asistoval Ondřej Anýž (2:2).
19:15
Vyloučen hráč Jaroslav Borl družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. na 2 minuty za sekání.
12:00
Vyloučen hráč Miroslav Ort družstva Bourbon TJ Ruzyně B na 2 minuty za bránění ve hře.
12:00
12:00
09:33
07:33
Branku družstva Bourbon TJ Ruzyně B vstřelil Jan Ocásek, asistoval Vojtěch Rydlo (2:0).
05:56
Branku družstva Bourbon TJ Ruzyně B vstřelil David Kefurt, asistoval Jakub Šach (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Tázler a Filip Bollardt.
00:00
00:00
Line-up hostů Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.: brankář: Ondřej Slaba; hráči v poli: Filip Vedral, Michal Uhlíř, Michal Kulhánek, Lukáš Zámostný