1:3
3:1
- : -

F.C. Vorms Praha - IBK Kubánský Klan C 4:5
14. Tomáš Kumhera, 27. Jan Netrda, 27. Lukáš Prodan, 33. Jan Netrda - 8. Matěj Halouska, 13. Matěj Halouska, 20. Matěj Halouska, 20. Michal Kuruc, 36. Michal Kuruc; rozhodčí: Václav Flek - Jakub Tázler; vyloučení: 2:2; využití: 1:2; diváků: 5; zásahy brankářů: David Šmerda ? - Lukáš Vlasatý ?; po třetinách: 0:1, 1:3, 3:1;
36:00
35:30
Branku družstva IBK Kubánský Klan C vstřelil Michal Kuruc, asistoval Petr Kaša (4:5).
35:20
Timeout F.C. Vorms Praha
32:10
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil Jan Netrda, asistoval Tomáš Kumhera (4:4).
26:34
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil Lukáš Prodan bez asistence (3:4).
26:25
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil Jan Netrda, asistoval Martin Sýkora (2:4).
24:00
24:00
19:29
Branku družstva IBK Kubánský Klan C vstřelil Michal Kuruc, asistoval Ondřej Moudrý (1:4).
19:26
Vyloučen hráč Martin Bařtipán družstva F.C. Vorms Praha na 2 minuty za sekání.
19:01
Branku družstva IBK Kubánský Klan C vstřelil Matěj Halouska, asistoval Jonáš Pavlík (1:3).
18:21
Vyloučen hráč Martin Bařtipán družstva F.C. Vorms Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:18
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil Tomáš Kumhera, asistoval Jan Netrda (1:2).
12:14
12:00
12:00
11:27
Vyloučen hráč Pavel Kohout družstva IBK Kubánský Klan C na 2 minuty za sekání.
08:37
Vyloučen hráč Lukáš Bozděch družstva IBK Kubánský Klan C na 2 minuty za špatné střídání.
07:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Flek a Jakub Tázler.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Kubánský Klan C:
00:00
Line-up domácích F.C. Vorms Praha: brankář: David Šmerda; hráči v poli: Radek Štengl, Martin Bařtipán, Martin Sýkora, Jan Netrda, Tomáš Kumhera