0:4
0:3
- : -

Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. - SK DESPERADOS SNW B 2:8
2. Jan Kulhavý, 3. Josef Povejšil - 10. Martin Tučný, 16. Jakub Květoň, 19. Jakub Květoň, 24. Martin Feix, 24. Jakub Květoň, 31. Martin Roubíček, 34. František Platovský, 35. Martin Tučný; rozhodčí: Václav Flek - Filip Bollardt; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Ondřej Slaba ? - Petr Brož ?; po třetinách: 2:1, 0:4, 0:3;
36:00
34:47
Branku družstva SK DESPERADOS SNW B vstřelil Martin Tučný, asistoval Martin Feix (2:8).
33:26
Branku družstva SK DESPERADOS SNW B vstřelil František Platovský, asistoval Jakub Květoň (2:7).
32:08
Vyloučen hráč Martin Roubíček družstva SK DESPERADOS SNW B na 2 minuty za sekání.
30:27
Branku družstva SK DESPERADOS SNW B vstřelil Martin Roubíček, asistoval Jakub Květoň (2:6).
28:26
Vyloučen hráč Josef Povejšil družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. na 2 minuty za bránění ve hře.
24:00
24:00
23:51
Branku družstva SK DESPERADOS SNW B vstřelil Jakub Květoň, asistoval Martin Pitor (2:5).
23:27
Branku družstva SK DESPERADOS SNW B vstřelil Martin Feix, asistoval Martin Tučný (2:4).
18:14
Branku družstva SK DESPERADOS SNW B vstřelil Jakub Květoň, asistoval Martin Roubíček (2:3).
15:41
Branku družstva SK DESPERADOS SNW B vstřelil Jakub Květoň, asistoval Jakub Šach (2:2).
15:03
Vyloučen hráč Michal Uhlíř družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
09:12
Branku družstva SK DESPERADOS SNW B vstřelil Martin Tučný, asistoval Jan Görtler (2:1).
02:33
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Josef Povejšil, asistoval Jakub Jurišta (2:0).
01:37
Vyloučen hráč Martin Tučný družstva SK DESPERADOS SNW B na 2 minuty za vysoká hokejka.
01:02
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Jan Kulhavý z trestného střílení (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Flek a Filip Bollardt.
00:00
00:00
Line-up hostů SK DESPERADOS SNW B:
00:00
Line-up domácích Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.: brankář: Ondřej Slaba; hráči v poli: Michal Uhlíř, Filip Vedral, Michal Kulhánek, Lukáš Zámostný