4:3
2:2
- : -

Panthers Praha C POWER - OLYMP FLORBAL B 9:6
2. Lukáš Pokorný, 5. Lukáš Pokorný, 9. Daniel Škvor, 25. Petr Kölbl, 25. Daniel Škvor, 26. Daniel Škvor, 27. Martin Doležal, 40. Martin Eckstein, 44. Václav Mudruňka - 4. Michal Karban, 20. Filip Chodl, 27. Jan Šotola, 29. Jan Šotola, 37. Matěj Špalek, 45. Michal Karban; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Pavel Chlup ? - Jan Klapuš ?; po třetinách: 3:1, 4:3, 2:2;
44:21
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Michal Karban, asistoval Václav Lauda (9:6).
43:55
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Václav Mudruňka, asistoval Petr Kölbl (9:5).
42:12
Trestné střílení družstva OLYMP FLORBAL B neproměnil Michal Karban.
39:20
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Martin Eckstein, asistoval Daniel Škvor (8:5).
38:04
Vyloučen hráč Václav Lauda družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za hra na zemi.
36:11
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Matěj Špalek, asistoval Jakub Kricner (7:5).
30:00
30:00
28:46
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Jan Šotola bez asistence (7:4).
26:59
Vyloučen hráč Lukáš Pokorný družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:54
Vyloučen hráč Adam Rambousek družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za bránění ve hře.
26:23
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Martin Doležal, asistoval Václav Mudruňka (7:3).
26:05
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Jan Šotola, asistoval Michal Karban (6:3).
25:47
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Daniel Škvor bez asistence (6:2).
24:41
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Daniel Škvor, asistoval Petr Kölbl (5:2).
24:23
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Petr Kölbl, asistoval Martin Doležal (4:2).
19:40
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Filip Chodl, asistoval Matěj Hojdar (3:2).
15:00
15:00
08:22
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Daniel Škvor, asistoval Lukáš Pokorný (3:1).
04:54
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Daniel Škvor (2:1).
03:06
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Michal Karban, asistoval Patrik Čeliš (1:1).
01:40
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Martin Eckstein (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čadek a Jan Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů OLYMP FLORBAL B: brankář: Jan Klapuš; hráči v poli: Václav Lauda, Patrik Čeliš, Michal Karban, Matěj Hojdar, Filip Chodl