1:2
0:2
- : -

FBK Ježci Rožmitál - FBC Kralupy n/V 3:5
14. Adam Buchta, 15. Jakub Loskot, 16. Adam Buchta - 5. Kristián Malík, 20. Kristián Malík, 22. Milan Kocián, 38. Kristián Malík, 40. Kristián Malík; rozhodčí: Ondřej Benačan - Lukáš Husák; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; zásahy brankářů: David Hořejší ? - Jakub Hoffmann ?; po třetinách: 2:1, 1:2, 0:2;
45:00
44:13
Vyloučen hráč Milan Štěrba družstva FBK Ježci Rožmitál na 2 minuty za hrubost.
41:33
Vyloučen hráč Jiří Horský družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:44
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Kristián Malík, asistoval Jan Suk (3:5).
39:35
Timeout FBK Ježci Rožmitál
37:15
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Kristián Malík, asistoval Milan Kocián (3:4).
30:00
30:00
27:34
Vyloučen hráč Jakub Procházka družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za bránění ve hře.
27:34
Vyloučen hráč Jakub Procházka družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za nesportovní chování.
21:19
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Milan Kocián, asistoval Filip Janouch (3:3).
19:10
15:25
Branku družstva FBK Ježci Rožmitál vstřelil Adam Buchta, asistoval Jakub Loskot (3:1).
15:00
15:00
14:51
Branku družstva FBK Ježci Rožmitál vstřelil Jakub Loskot, asistoval Václav Šustr (2:1).
14:24
Vyloučen hráč Jan Suk družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za hrubost.
13:00
11:07
Vyloučen hráč Milan Štěrba družstva FBK Ježci Rožmitál na 2 minuty za sekání.
04:39
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Kristián Malík, asistoval Jakub Procházka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Benačan a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kralupy n/V: brankář: Jakub Hoffmann; hráči v poli: Vladislav Kučera, Jan Suk, Jakub Procházka, Milan Kocián, Kristián Malík