2:2
4:2
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV B - FbC Barracudas Slaný 7:5
1. Viktor Beneš, 26. Jaroslav Macášek, 27. Jakub Kovařík, 33. Jaroslav Macášek, 38. Michal Janča, 42. Pavel Dvořák, 42. Jaroslav Macášek - 13. Filip Dolejší, 16. David Mistrík, 26. Zdeněk Konečný, 39. David Mistrík, 40. Filip Dolejší; rozhodčí: Martin Jirka - Lukáš Husák; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Zajíc ? - Vojtěch Hlava ?; po třetinách: 1:1, 2:2, 4:2;
45:00
43:00
Timeout FbC Barracudas Slaný
41:46
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Jaroslav Macášek, asistoval Radim Řihaček (7:5).
41:37
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Pavel Dvořák, asistoval Jaroslav Macášek (6:5).
41:30
Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B neproměnil Jaroslav Macášek.
39:27
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV B
39:27
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Filip Dolejší, asistoval Radek Urban (5:5).
38:46
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil David Mistrík, asistoval Tomáš Koten (5:4).
37:31
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Michal Janča, asistoval Viktor Beneš (5:3).
32:23
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Jaroslav Macášek, asistoval Michal Janča (4:3).
30:00
30:00
26:24
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Jakub Kovařík, asistoval Jaroslav Macášek (3:3).
25:28
25:04
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Zdeněk Konečný, asistoval Jiří Rafaj (1:3).
17:20
Vyloučen hráč Jiří Rafaj družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:55
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil David Mistrík, asistoval Jiří Rafaj (1:2).
15:00
15:00
12:38
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Filip Dolejší, asistoval Petr Lacko (1:1).
08:37
Vyloučen hráč Jakub Kovařík družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B na 2 minuty za sekání.
07:10
Vyloučen hráč Jiří Rafaj družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za sekání.
04:59
Vyloučen hráč Jiří Rafaj družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za hrubost.
00:18
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Viktor Beneš, asistoval Jaroslav Macášek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Jirka a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Barracudas Slaný: brankář: Vojtěch Hlava; hráči v poli: Jiří Rafaj, David Mistrík, Zdeněk Konečný, Marek Hlušička, Tomáš Koten