0:4
1:3
- : -

FBC Lions Mladá Boleslav - FbC Engineers 2:8
12. Dominik Dvořák, 27. Vladimír Peteřík - 10. Tadeáš Zahumenský, 16. Tadeáš Zahumenský, 18. Michal Drobík, 18. Pavel Khunt, 24. Tadeáš Zahumenský, 25. Štěpán Kulhánek, 28. Pavel Khunt, 28. Michal Drobík; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 4 + Luboš Saska OS:0; využití: 0:3; zásahy brankářů: Luboš Saska ?, Pavel Kropáček ? - Jan Pyšvejc ?; po třetinách: 1:1, 0:4, 1:3;
36:00
32:25
Vyloučen hráč Tomáš Kahulle družstva FBC Lions Mladá Boleslav na 2 minuty za nesportovní chování.
28:18
Střídání brankáře. Nový brankář Pavel Kropáček družstva FBC Lions Mladá Boleslav
28:18
Vyloučen vedoucí Luboš Saska družstva FBC Lions Mladá Boleslav - osobní trest.
28:18
Brankář domácích vzal branku, mrštil s ní o zem a vykoledoval si osobní trest
27:56
Branku družstva FbC Engineers vstřelil Michal Drobík, asistoval Tadeáš Zahumenský (2:8).
27:50
Vyloučen hráč Dominik Dvořák družstva FBC Lions Mladá Boleslav na 2 minuty za hrubost.
27:16
Branku družstva FbC Engineers vstřelil Pavel Khunt, asistoval Martin Štrof (2:7).
26:21
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil Vladimír Peteřík bez asistence (2:6).
24:30
Branku družstva FbC Engineers vstřelil Štěpán Kulhánek, asistoval Michal Drobík (1:6).
24:24
Vyloučen hráč Pavel Kropáček družstva FBC Lions Mladá Boleslav na 2 minuty za bránění ve hře.
24:00
24:00
23:00
Branku družstva FbC Engineers vstřelil Tadeáš Zahumenský, asistoval Jiří Chrobok (1:5).
23:00
Hráč hostů, Tadeáš Zahumenský, se blýskl hattrickem a je z něj cítit hlad po gólech
19:40
Domácí se oklepali a začínají tlačit na pilu
17:5O
Gólová smršť hostů
17:50
Branku družstva FbC Engineers vstřelil Pavel Khunt bez asistence (1:4).
17:41
Branku družstva FbC Engineers vstřelil Michal Drobík, asistoval Štěpán Kulhánek (1:3).
16:29
Vyloučen hráč Martin Bašus družstva FBC Lions Mladá Boleslav na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:39
Branku družstva FbC Engineers vstřelil Tadeáš Zahumenský, asistoval Štěpán Kulhánek (1:2).
12:00
12:00
11:15
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil Dominik Dvořák, asistoval Jiří Havel (1:1).
09:41
Branku družstva FbC Engineers vstřelil Tadeáš Zahumenský, asistoval Martin Kováč (0:1).