7:2
2:4
- : -

FbC Barracudas Slaný - FBK Ježci Rožmitál 9:8
18. Marek Hlušička, 21. Jiří Rafaj, 23. Jiří Rafaj, 26. Jiří Rafaj, 27. David Mistrík, 29. Filip Dolejší, 30. Jiří Rafaj, 31. David Mistrík, 32. Tomáš Richtr - 10. Jakub Loskot, 13. Adam Buchta, 20. Michal Tošovský, 29. Adam Buchta, 33. Jakub Loskot, 36. Michal Tošovský, 41. Milan Štěrba, 44. Milan Štěrba; rozhodčí: Martin Jirka - Ondřej Benačan; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 5; zásahy brankářů: Vojtěch Hlava ? - Martin Jančar ?; po třetinách: 0:2, 7:2, 2:4;
45:00
44:42
Timeout FbC Barracudas Slaný
43:46
Branku družstva FBK Ježci Rožmitál vstřelil Milan Štěrba, asistoval Ondřej Štěrba (9:8).
43:16
Timeout FBK Ježci Rožmitál
41:04
Trestné střílení družstva FbC Barracudas Slaný neproměnil Tomáš Richtr.
40:49
37:55
Vyloučen hráč Tomáš Richtr družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
37:51
Vyloučen hráč Tomáš Richtr družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za nesportovní chování.
35:27
Branku družstva FBK Ježci Rožmitál vstřelil Michal Tošovský, asistoval Jakub Loskot (9:6).
32:20
Branku družstva FBK Ježci Rožmitál vstřelil Jakub Loskot, asistoval Michal Staňo (9:5).
32:00
Vyloučen hráč Jiří Filip družstva FBK Ježci Rožmitál na 2 minuty za hra rukou.
31:01
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Tomáš Richtr, asistoval Filip Dolejší (9:4).
30:36
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil David Mistrík, asistoval Tomáš Koten (8:4).
30:00
30:00
29:06
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Jiří Rafaj, asistoval Tomáš Koten (7:4).
28:33
Branku družstva FBK Ježci Rožmitál vstřelil Adam Buchta, asistoval Michal Tošovský (6:4).
28:01
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Filip Dolejší, asistoval Petr Lacko (6:3).
26:55
25:51
22:52
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Jiří Rafaj, asistoval David Mistrík (3:3).
20:15
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Jiří Rafaj, asistoval Jan Šikýř (2:3).
19:32
Branku družstva FBK Ježci Rožmitál vstřelil Michal Tošovský, asistoval Adam Buchta (1:3).
17:11
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Marek Hlušička, asistoval Vojtěch Hlava (1:2).
15:00
15:00
12:43
11:50
Vyloučen hráč Jan Šikýř družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
09:17
Branku družstva FBK Ježci Rožmitál vstřelil Jakub Loskot, asistoval Adam Buchta (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Jirka a Ondřej Benačan.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Ježci Rožmitál:
00:00
Line-up domácích FbC Barracudas Slaný: brankář: Vojtěch Hlava; hráči v poli: Jiří Rafaj, David Mistrík, Zdeněk Konečný, Marek Hlušička, Tomáš Koten