0:0
4:2
- : -

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B - FbC Asper Šumperk 8:2
1. Nela Škopková, 2. Zuzana Štrbáková, 3. Nikol Škopková, 6. Zuzana Štrbáková, 25. Denisa Hebronová, 28. Nikol Škopková, 30. Nela Škopková, 31. Nela Škopková - 30. Adéla Janů, 34. Martina Maixnerová; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Barbora Lichnová ? - Jarmila Davidová ?; po třetinách: 4:0, 0:0, 4:2;
36:00
33:13
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Martina Maixnerová, asistoval Adéla Janů (8:2).
30:27
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Nela Škopková, asistoval Zuzana Kobzová (8:1).
29:49
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Nela Škopková, asistoval Nela Škopková (7:1).
29:20
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Adéla Janů, asistoval Martina Maixnerová (6:1).
27:44
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Nikol Škopková, asistoval Nikol Vinklerová (6:0).
24:55
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Denisa Hebronová, asistoval Zuzana Štrbáková (5:0).
24:00
24:00
23:00
Surovým zákrokem byla hráčka domácích vyloučena na trestnou lavici.
22:48
Vyloučen hráč Denisa Hebronová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B na 2 minuty za sekání.
22:00
Jedna z hráček hostů právě projevila svůj názor nad tím, že její tým nemůže střelit gól
20:17
Ze střídačky hostů zní velmi povzbudivé formulky.
16:55
Domácí hráči si hosty pěkně objíždí a vyčkávají na svoji šanci utržit 5. branku.
16:50
Hosté právě započali obrannou sekci hry.
16:49
Vyloučen hráč Lucie Bártlová družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
15:32
Hra se přesunula na stranu hostů, kteří se udatně brání.
14:00
První minuty 2. třetiny zatím bez gólu. Vidíme krásnou vyrovnanou hru. Komu to tam padne dřív?
13:00
O božskou hudební atmosféru se zde stará DJ týmu FBC Přerov Nikola Zmeškalová.
12:00
12:00
11:36
U hráček Šumperku jde vidět velká snaha.
09:34
Hráčka Šumperku právě rozdupla míček.
08:00
Hráčka domácího týmu 27 se s tím vůbec nemazlí a na hřišti si dělá co chce.
05:23
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Zuzana Štrbáková, asistoval Nela Škopková (4:0).
02:43
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Nikol Škopková, asistoval Nela Škopková (3:0).
01:42
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Zuzana Štrbáková, asistoval Nikol Vinklerová (2:0).
00:10
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Nela Škopková, asistoval Nikol Škopková (1:0).