2:0
- : -
SK Dubí

BK REAL ROUDNICE n/L - SK Dubí 9:0
6. Bilguun Ariunbuyan, 11. Bilguun Ariunbuyan, 15. Matyáš Korous, 17. Kryštof Bártek, 18. Matyáš Korous, 19. David Šindelář, 19. David Šindelář, 22. David Šindelář, 22. Matyas Pilař; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Lucie Brandejsová 6 - Zdeněk Pošík 16; po třetinách: 1:0, 6:0, 2:0;
30:00
29:59
Utkání se hrálo prakticky na jednu branku. Dubí hrozilo z brejků. Konečné skore se zastavilo na stavu 9:0.
21:40
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Matyas Pilař, asistoval Marek Rýdl (9:0).
21:19
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil David Šindelář, asistoval Petr Maxa (8:0).
21:19
Čepice na led. Máme tu hattrick. David Šindelář se dnes trefil již potřetí do černého.
20:00
20:00
19:59
Druhá třetina pokračovala v nastoleném trendu. Hraje se prakticky jen na jednu branku. Skóre 7:0.
18:38
18:32
A opět změna skóre. Za domácí tým se po druhé v zápase prosadil David Šindelář.
18:17
17:06
Dva rychlé góly Roudnice znamenají vedení 5:0.
17:00
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Matyáš Korous, asistoval Matyáš Tvrzník (5:0).
16:47
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Kryštof Bártek, asistoval Jan Grižák (4:0).
14:12
14:12
Matyáš Korous svou první branku za starší žáky zvyšuje již na 3:0.
10:31
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Bilguun Ariunbuyan, asistoval David Šindelář (2:0).
10:31
Roudnice zvyšuje svůj náskok na rozdíl dvou branek.
10:00
10:00
09:59
První třetina nabídla tlak Roudnice. Dubí se až v závěru dostalo do dvou slibných situací. Skóre 1:0 pro domácí.
07:25
A máme tu další šanci Roudnice. Gólman opět na svém místě.
06:06
Pilař vyslal jedovatou střelu, Gólman si s ní však poradil.
05:09
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Bilguun Ariunbuyan, asistoval Petr Maxa (1:0).