3:3
1:0
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - Florbal Chomutov 5:6
10. Tomáš Skalitz, 22. Jiří Pecháček, 28. Vlastimil Valter, 32. Michal Skuhrovec, 48. Viktor Hocelík - 5. Tadeáš Melíšek, 10. Tadeáš Melíšek, 20. Vojtěch Semerád, 23. Adam Stibor, 24. Ondřej Kopp, 36. Jiří Šafařovský; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 130; zásahy brankářů: David Stojka 34 - Milan Stránský 28; po třetinách: 1:3, 3:3, 1:0;
65:00
Filip Skořepa (SK Bivoj Litvínov) - Dnes bychom si rozhodně bod/y zasloužili, vyrovnané utkání s těžkým soupeřem. Děkujeme všichni všem za všechno a rádi uvidíme fanoušky i příště.
65:00
Jakub Šimek (Florbal Chomutov) - Derby zápas maže tabulkové postavení a dnešek toho byl důkazem. Chyběla nám jednoduchost v přechodu a zakončení. Jsme však rádi za 3 body a celkově z těchto derby zápasů za 6. Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00
Střely na branku ve třetí třetině - 12:11
60:00
59:34
Bivoj hraje v šesti!
57:54
Domácí Stojka teď zalehl míček těsně u brankové čáry. Rozhodčí rozhodl že gól nebyl, takže se hraje dál.
55:45
Dnešní zápas je pořádně vyhrocený, jak fanoušci tak hráči se překřikují navzájem.
54:48
Stránský se opět postrkuje se svým bývalým hrající trenérem Huličem. Tentokrát situaci musel uklidňovat rozhodčí.
52:09
Štěrba rozjíždí přesilovku a vysílá první střelu na domácí branku.
51:26
Vyloučen hráč Ondřej Krejčí družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost.
49:00
Krejčí šel sám na branku hostí, ale Stránský skvěle zasáhl a podržel tak Chomutov.
47:09
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Viktor Hocelík, asistoval Jiří Pecháček (5:6).
46:12
Daniel Hulič se postrkoval s jedním hráčem hostí, Milan Stránský jakožto bývalý Bivoj všechno uklidňoval.
44:58
Bivojům se pořádně nedaří vyslat nějakou pěknou střelu, natož vstřelit branku. Chomutov je v jasné přesile.
41:38
Novotný střílel skoro z půlky hřiště, ale nikdo střelu netečoval a tak mohl Stojka s klidem zasáhnout.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině - 12:14
40:00
38:26
Dnešní zápas je tak zajímavý že se to nedá všechno popsat, takže pokud máte možnost, podívejte se na naše video. https://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Florbal/Soutez-1.-liga-muzi/Cast-Zakladni-cast/Pohlavi-Muzi/Sezona-2018-2019/168055-SK-Bivoj-Litvinov-FbC-98-Chomutov.htm
37:29
Štěrba dostal nabito před domácí brankou ale minul.
37:01
Šarša vybojoval míček u mantinelu a Chomutov může jít opět do útoku.
35:51
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jiří Šafařovský, asistoval Vojtěch Semerád (4:6).
35:04
Michal Skuhrovec nešikovně zakopl a udělal si zřejmě něco s kotníkem. Nevíme jestli se vrátí do utkání.
33:37
Vyloučen hráč Petr Linc družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
31:47
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Michal Skuhrovec, asistoval Daniel Hulič (4:5).
30:17
Litvínov na chvíli převzal iniciativu a zatápí hostím.
27:11
Stránský dokázal Vacínovu střelu pouze vyrazit, Valter už pak dorážel do prázdné branky.
27:10
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Vlastimil Valter, asistoval Jan Vacín (3:5).
26:34
Štěrba při samostatném úniku napálil míček ale trefil pouze domácího gólmana.
24:57
Stránský teď skvěle zachránil Chomutov když vytáhl míček z brankové čáry po dorážce Huliče.
24:17
Chomutov začal druhou třetinu mnohem lépe než se očekávalo, Bivoj měl zatím jen jednu střelu a mají problém se vůbec dostat k míčku.
23:58
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Kopp, asistoval Ondřej Bejček (2:5).
22:44
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Stibor, asistoval Tomáš Novotný (2:4).
21:29
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jiří Pecháček, asistoval Viktor Hocelík (2:3).
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině - 9:15
20:00
19:00
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vojtěch Semerád, asistoval Adam Stibor (1:3).
16:03
Kopp vyslal nebezpečnou střelu na domácí branku, Stojka na ní vůbec neviděl ale jeden z Bivojů jí tečoval mimo.
14:47
Vojtěch Semerád střílel z těsné blízkosti, ale Stojka dokázal výskokem podržet Bivoje.
13:22
Po menší strkanici u mantinelu neudržel svoje nervy Vlastimil Valtr a přidal ještě jeden strkanec.
13:21
Vyloučen hráč Vlastimil Valter družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost.
11:33
Vyloučen hráč Adam Smetana družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
09:57
Skalitzovi se podařilo překazit rozehrávku Chomutova a následně skórovat. To samé se teď podařilo na druhé straně Melíškovi a opět posílá Chomutov do vedení.
09:39
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tadeáš Melíšek, asistoval Erik Štěrba (1:2).
09:03
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Tomáš Skalitz bez asistence (1:1).
08:01
Hra je zatím spíše v režii Chomutova, ale víme že Bivojové mají silnější spíše druhou třetinu.
04:51
Jakub Štěrba vystřelil z pravého křídla. To sice dokázal Stojka vyrazil, ale dorážku Melíška už chytit nedokázal.
04:50
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tadeáš Melíšek, asistoval Jakub Štěrba (0:1).
03:40
Tomáš Novotný ohrozil domácího gólmana z pravého křídla, ale ten byl ve střehu a střelu vykryl.
01:43
Fiala zkoušel reflexy domácího gólmana, ale jeden z jeho spoluhráčů střelu nohou vyrazil.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Milan Stránský; hráči v poli: Ondřej Šarša, Erich Kellermann, Jakub Štěrba, Erik Štěrba, Tadeáš Melíšek
00:00
Line-up domácích SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: David Stojka; hráči v poli: Jiří Pecháček, Michal Skuhrovec, Lukáš Pudil, Daniel Hulič, Viktor Hocelík