3:2
0:2
- : -

SK BIVOJKY LITVÍNOV - FBC Texas Longhorns 3:5
25. Jana Arazimová, 32. Tereza Urbášková, 38. Andrea Sára Šulcová - 11. Blanka Rosáková, 26. Jana Kadlecová, 35. Barbora Nosková, 48. Barbora Nosková, 50. Blanka Rosáková; rozhodčí: Ondřej Lovacký - David Scholz; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Veronika Ziegelbauerová 17, Tereza Soukupová 8 - Martina Kolaříková 29; po třetinách: 0:1, 3:2, 0:2;
65:00
Petr Globočník (SK Bivojky Litvínov) - Dneska jsme soupeři vítězství darovali. Škoda že jsme slibně rozjeté utkání nedotáhli do bodového konce. Respekt soupeřkám který zvládli vysoké tempo utkání v devíti. Přejeme šťastnou cestu domů. Děkujeme divákům, soupeři a pořadatelům za utkání.
65:00
Ladislav Hrma (FBC Texas Longhorns) - Pro nás obrovský těžký zápas se sladkým koncem. Obrovská poklona holkám, které v malém počtu nechaly na hřišti vše. Snad se nám začne vyprazdňovat lazaret a ukážeme vše, co v nás je. Děkujeme soupeři a pořadatelům za zápas.
57:06
Vypadá to že překvapivě domácím došli síly dříve než hostům, vůbec nestíhají dobíhat míčky.
53:44
Svobodová se na pravém křídla rozhodla pro střelu místo nahrávky a přestřelila branku Texasu.
52:45
Na utkání žen máme drobný nárůst diváků, je jich tu 21.
50:01
Hráčky Texasu využívají svojí převahy a nepřestávají tlačit na domácí ani při vedení o dvě branky.
49:30
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Blanka Rosáková, asistoval Jana Kadlecová (3:5).
47:46
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Barbora Nosková, asistoval Barbara Livorová (3:4).
46:38
Vaníčková dorážkou z těsné blízkosti trefuje tyčku hostí.
43:37
Podle začátku třetiny to vypadá že Texas hraje přesilovku, domácím se vůbec nedaří.
42:29
Nováková tentokrát přestřeluje z pravého křídla. Bivojkám se zatím nepodařilo dostat přes polovinu.
41:27
Rosáková přestřeluje domácí branku z levého křídla.
39:00
Minuta do konce třetiny a utkání se nám začíná pořádně vyhrocovat.
37:28
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Andrea Sára Šulcová bez asistence (3:3).
37:08
Nosková dorážela v chaosu před domácí brankou, ale přestřelila.
35:45
Vránová mohla zvýšit náskok hostů, když dostala přihrávku na pravé křídlo, ale netrefila míček.
34:38
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Barbora Nosková, asistoval Jana Kadlecová (2:3).
33:51
Vyloučen hráč Eliška Černá družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za špatné střídání.
33:27
Slavíková střílela z celkem krátké vzdálenosti ze středu hřiště, ale trefila pouze obránkyni hostí.
31:28
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Tereza Urbášková, asistoval Daniela Kornalíková (2:2).
30:05
Domácí brankářka se snažila chytit míček a dostala se při zákroku až za branku, Nosková ale ani tuhle velkou šanci nedokázala proměnit.
27:58
Arazimová zkoušela opět střílet od hokejové modré čáry, ale tentokrát míček neprošel přes obranu Texasu.
27:32
Vyloučen hráč Michaela Blovská družstva FBC Texas Longhorns na 2 minuty za sekání.
25:45
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Jana Kadlecová, asistoval Barbara Livorová (1:2).
24:52
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Jana Arazimová bez asistence (1:1).
21:45
Urbášková střílela z otočky z pravého křídla, ale tečovaný míček přeletěl branku hostí.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině - 8:6
20:00
18:18
Necelé dvě minuty do konce a Bivojky stále nenašli recept na obranu Texasu.
15:53
Rosáková zkoušela střílet z pravého křídla, ale trefila pouze obranu Bivojek.
12:31
Přesto že hráček hostů je pouze devět, první třetina se zatím odehrává v jejich režii.
10:17
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Blanka Rosáková, asistoval Kateřina Vránová (0:1).
09:08
Urbášková dostala krásnou přihrávku přes celé hřiště přímo před branku hostí, ale ani dorážkou se jí nepodařilo překonat Kolaříkovu.
05:51
Netušilová dorážela před brankou Texasu, ale míček byl tečován vysoko nad.
05:17
Kornalíková doběhla míček za vlastní domácí brankou a dává si načas s rozehrávkou.
02:48
Pechánkové se nepodařilo rozehrát a hned toho využila Rosáková. Domácí gólmanka si připisuje první zákrok.
01:41
Texas se zatím drží na polovině soupeře. Vzhledem k jejich počtu musí vstřelit góly dřív než jim dojdou síly.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lovacký a David Scholz.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Texas Longhorns: brankář: Martina Kolaříková; hráči v poli: Dominika Kračunová, Kateřina Vránová, Jana Kadlecová, Barbora Nosková, Michaela Blovská
00:00
Line-up domácích SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Veronika Ziegelbauerová; hráči v poli: Daniela Kornalíková, Denisa Pechánková, Tereza Urbášková, Lenka Svobodová, Monika Netušilová