1:1
- : -
FBŠ Jihlava

SK BIVOJKY LITVÍNOV - FBŠ Jihlava 4:5
10. Leona Tancošová, 11. Laura Vytrhlíková, 32. Kristýna Střihavková, 49. Kristýna Střihavková - 18. Klára Šulová, 34. Lenka Zelingerová, 39. Kateřina Seemannová, 40. Kateřina Seemannová, 54. Petra Klusáková; rozhodčí: Lukáš Čech - Jan Vacín; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; diváků: 31; zásahy brankářů: Tereza Kotlanová 20 - Natálie Vančurová 21; po třetinách: 2:1, 1:3, 1:1;
60:00
Komentář trenéra Jihlavy (p. Michal Peterka): Dnešní utkání nás nezastihlo v nejlepší formě, první polovinu zápasu jsme se hledali, v té druhé šel náš výkon nahoru, ale neproměnili jsme dost šancí, abychom se vyvarovali závěrečnému dramatu. Za vůli a chuť bojovat až do konce musím náš tým pochválit! Díky za utkání a přejeme hodně štěstí v dalších utkáních.
60:00
Komentář trenéra Litvínova (p. Vadim Všetula):Děkuji divákům a hráčkám za akci movember s knírky. Sice jsme vypadali jak východoněmečtí pornoherci, ale výtěžek na konto pošleme. Natěšení z této aktivity nám vydrželo do stavu 2:0, kdy to vypadalo na totální rozebrání Jihlavy. Bohužel pak, co se dělo, bylo nepochopitelné. Soupeři jsme nabídli všechny jejich branky s vidinou toho, že je asi Mikuláš a musíme někoho obdarovat.
60:00
Všetula: 2.Druhá třetina byla katastrofální. Jsem rád, že to holky nezabalili a v třetí části jsme opět ukázali Bivojky. Bohužel nepokrytý roh soupeře rozhodl remízovou bitvu. Díky a zítra musíme zabojovat o body
53:46
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Petra Klusáková, asistoval Kateřina Seemannová (4:5).
52:22
střela Krčálové zblokována a letí mimo hřiště
48:23
Poštová nastřelila prudce z poloviny a vyraženou střelu Střihavková zametla do sítě Jihlavy
48:22
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Kristýna Střihavková, asistoval Michaela Poštová (4:4).
43:50
Krčálová se dostávala do šance, ale Netušilová jí dosprintovala a o šanci připravila
40:00
ve druhé třetině se Jihlavě povedl obrat z 3:1 na 3:4, jsme zvědaví, s čím přijdou týmy do poslední třetiny.
40:00
39:39
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Seemannová bez asistence (3:4).
38:11
Seemanová sebrala rozehrávku Tancošové napříč hřištěm a po sprintu přes půlku hřiště úspěšně zakončuje
38:10
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Simona Uchytilová (3:3).
36:50
Klusáková vystřelila, ale ne dostatečně prudce, aby s tím měla Kotlanová problém
34:38
Jihlava dostala míček do branky, ale gól neplatí
33:37
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Lenka Zelingerová, asistoval Petra Klusáková (3:2).
31:51
Vyloučen hráč Lucie Fleišerová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za hra na zemi.
31:17
i druhá přesilovka Jihlavy využita, domácí si budou muset dávat pozor na vyloučení
31:16
Slavíková prostřelila mezi nohy a Střihavková míček doťukla do branky
31:15
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Kristýna Střihavková, asistoval Karolína Slavíková (3:1).
30:32
pěkná střela Rumlové, bohužel mimo
29:08
střelu Uchytilové Kotlanová vyráží
28:10
Slavíková útočí po pravém křídle, ale zdvojená obrana Jihlavy jí do šance nepustila