3:1
1:1
- : -

SK BIVOJKY LITVÍNOV - IBK Hradec Králové 6:3
6. Laura Vytrhlíková, 18. Laura Vytrhlíková, 32. Anna Rumlová, 32. Laura Vytrhlíková, 36. Laura Vytrhlíková, 41. Karolína Slavíková - 7. Michaela Hladíková, 27. Sabina Labudová, 46. Pavla Macháčková; rozhodčí: Ondřej Lovacký - David Scholz; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Tereza Soukupová 27 - Jana Uhlířová 27; po třetinách: 2:1, 3:1, 1:1;
65:00
Vadim Všetula (SK Bivojky Litvínov) - Na holkách bylo tak moc vidět, že chtěly odčinit včerejší nezdar, až jsem měl obavy, jestli to tempo ve dvou lajnách zvládneme. Tradiční zápas s Hradcem, kdy to bylo nahoru a dolu s množstvím šancí. Děkuji i soupeřkám. které svým skandováním pozvedly i naše diváky, takže byla i super atmosféra. Konečně volno, vražedná sezóna s tím rozpisem.
65:00
Oldřich Vaňkát (IBK Hradec Králové) - Bohužel opět bez bodu byť byl soupeř rozhodně hratelný a k poražení byl. Opět nás výsledek stáli výpadky, kdy jsme obdrželi gólové manko, se kterým jsme se nedokázali lépe popasovat. Děkuj soupeři za zápas a doufám už jenom ve slušné fanoušky, kteří budou podporovat svůj tým, tak jako to vídáme v ostatních halách které během sezony navštěvujeme.
60:00
Střely na branku ve třetí třetině - 8:8
60:00
59:33
Timeout SK BIVOJKY LITVÍNOV
58:39
Vyloučen hráč Tereza Hvězdová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
57:50
Vytrhlíková zkoušela střílet z levého křídla na vzdálenější tyčku, ale těsně minula.
56:01
Domácí jsou v plném počtu a zásluhou nejen Soukupové si udrželi stejný náskok.
54:36
Soukupová nádherně zachránila Bivojky když zastavila míček na brankové čáře.
54:01
Vyloučen hráč Tereza Šalátová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
52:39
Hráčky se vůbec netrápí s mantinely a zaměstnávají pořadatelskou službu.
50:13
Dnes do haly přišlo podpořit holky 13 diváků, děkujeme.
47:21
Hradci se sice povedlo vstřelit kontaktní gól, ale rozhodně je to herně nepovzbudilo. Domácí stále nabíhají na branku soupeře a testují Hradeckou brankářku.
45:42
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Pavla Macháčková bez asistence (6:3).
43:46
Vytrhlíková opět zkoušela svoje štěstí střelou z hokejové modré čáry, ale tentokrát neuspěla.
42:01
Šamalová se opakovaně pokoušela snížit náskok Bivojek, ale žádná z jejích střel neprošla přes domácí obranu.
40:04
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Karolína Slavíková, asistoval Laura Vytrhlíková (6:2).
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině - 13:13
40:00
38:07
Hráčky hostí mají problém dostat se do útoku, Bivojky jsou u každé přihrávky dřív a nepustí je ke střele.
35:35
Vytrhlíková mohla přidat pátý gól, ale střela byla tečována mimo hřiště.
35:08
Timeout IBK Hradec Králové
35:08
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková, asistoval Kristýna Střihavková (5:2).
31:50
Hradecká gólmanka se po druhém rychlém gólu naštvala a zahodila helmu. Bylo to naprosto zbytečné, akorát tak dává šanci Bivojkám navýšit náskok.
31:49
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková bez asistence (4:2).
31:49
Vyloučen hráč Jana Uhlířová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nesportovní chování.
31:11
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Anna Rumlová, asistoval Michaela Poštová (3:2).
28:34
Kozlová využila špatného střídání domácích a otestovala reflexy Soukupové střelou z levého křídla.
26:35
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Sabina Labudová z trestného střílení (2:2).
25:01
Šalátová si nabíhala s míčkem do středu hřiště, ale nakonec minula branku hostí.
22:24
Spěváčková mohla zaútočit na domácí branku, ale při otočce uklouzla po hokejce jedné z protihráček a ze střely tak nic nebylo.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině - 12:9
20:00
19:43
Vytrhlíková to zkoušela znovu ze stejného místa, ale míček jí sjel po hokejce.
17:49
Vytrhlíková rychle využívá přesilovky a krásnou střelou z levého křídla posílá Bivojky do vedení.
17:42
16:56
Vyloučen hráč Lucie Spěváčková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
14:21
Labudová dorážela vyražený míček před domácí brankou, ale přestřelila a míček tak skončil na tribuně.
11:21
Hvězdová chtěla zpracovat míček hrudníkem, ale ten se odrazil mimo hřiště a ke hře se tak dostávají domácí.
08:35
Hra je velmi vyrovnaná, hráčky se přetahují o míček kolem středu hřiště, takže nevidíme moc střel nebo gólových šancí.
06:43
Hradec rychle odpovídá krásnou střelou Hladíkové. Začínám opět od nuly.
06:22
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Michaela Hladíková, asistoval Pavla Macháčková (1:1).
05:36
02:59
Fleišerová zkoušela nahazovat z levého křídla, ale minula branku hostí.
02:26
Zatím jsme neviděli žádnou šanci. Holky se nám musí dostat do hry.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lovacký a David Scholz.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Hradec Králové: brankář: Jana Uhlířová; hráči v poli: Adéla Kozlová, Klára Voltrová, Sabina Labudová, Barbora Havlová, Kristýna Gocová
00:00
Line-up domácích SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Tereza Soukupová; hráči v poli: Leona Tancošová, Monika Netušilová, Kristýna Střihavková, Karolína Slavíková, Laura Vytrhlíková