1:1
2:0
- : -

FBC Šluknovsko Česká Lípa - FBC Vipers Most 3:1
1. Matěj Bareš, 17. Jan Drozd, 21. Filip Cobl - 7. Radek Babák; rozhodčí: Michal Fürstl - Jakub Laurich; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Miroslav Horváth ? - Jakub Alfery ?; po třetinách: 1:1, 2:0;
24:00
20:40
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Filip Cobl bez asistence (3:1).
19:33
Timeout FBC Šluknovsko Česká Lípa
19:33
Vyloučen hráč Daniel Švarc družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:08
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Jan Drozd bez asistence (2:1).
12:00
12:00
06:00
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Radek Babák, asistoval Jakub Popelka (1:1).
00:25
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Matěj Bareš, asistoval Filip Cobl (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Fürstl a Jakub Laurich.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vipers Most:
00:00
Line-up domácích FBC Šluknovsko Česká Lípa: brankář: Miroslav Horváth; hráči v poli: Matyáš Fanderlik, Martin Tejnor, Filip Cobl, Jan Vitvar, David Stanko