3:0
2:2
- : -

Fbc Šternberk - FBC Letka Netopýři B 6:5
9. Kristián Dufek, 19. Adam Kupka, 19. Kristián Dufek, 26. Miroslav Školut, 42. Kristián Dufek, 45. Kristián Dufek - 2. Jan Petričák, 3. Radek Jurák, 13. Vojtěch Kocur, 39. Marian Obrusník, 44. Martin Hlaváč; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Libor Ulmon ? - Aleš Látal ?; po třetinách: 1:3, 3:0, 2:2;
45:00
44:21
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil Kristián Dufek bez asistence (6:5).
43:41
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil Martin Hlaváč, asistoval Radek Jurák (5:5).
41:53
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil Kristián Dufek, asistoval Matěj Kvapil (5:4).
41:20
Trestné střílení družstva Fbc Šternberk neproměnil Kristián Dufek.
38:25
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil Marian Obrusník, asistoval Petr Cigán (4:4).
30:00
30:00
27:10
Vyloučen hráč Jindřich Novák družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
25:23
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil Miroslav Školut, asistoval Jakub Horák (4:3).
24:19
Vyloučen hráč Vojtěch Kocur družstva FBC Letka Netopýři B na 2 minuty za sekání.
21:16
Vyloučen hráč Kryštof Berger družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za hrubost.
20:01
Trestné střílení družstva FBC Letka Netopýři B neproměnil Vojtěch Kocur.
18:58
Trestné střílení družstva FBC Letka Netopýři B neproměnil Martin Ritz.
18:29
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil Kristián Dufek, asistoval Matyáš Adámek (3:3).
18:07
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil Adam Kupka, asistoval Miroslav Školut (2:3).
16:50
Vyloučen hráč Adam Kupka družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
14:13
Vyloučen hráč Petr Cigán družstva FBC Letka Netopýři B na 2 minuty za sekání.
12:37
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil Vojtěch Kocur, asistoval Vít Poskočil (1:3).
08:20
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil Kristián Dufek, asistoval Kryštof Berger (1:2).
06:30
Vyloučen hráč René Gregořica družstva FBC Letka Netopýři B na 2 minuty za sekání.
02:47
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil Radek Jurák, asistoval Vít Poskočil (0:2).
01:05
Vlastní branku družstva Fbc Šternberk vstřelil Jan Petričák (0:1).
00:12
Toto utkání sledují 4 diváci.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Letka Netopýři B: brankář: Aleš Látal; hráči v poli: Marian Obrusník, René Gregořica, Vít Poskočil, Vojtěch Kocur, Radek Jurák
00:00
Line-up domácích Fbc Šternberk: brankář: Libor Ulmon; hráči v poli: Adam Kupka, Matyáš Adámek, Jiří Šesták, Martin Stryk, Jakub Horák