3:2
3:0
- : -

FBS Olomouc B - Fbc Topgal Šternberk Veterans 7:2
3. Lukáš Duda, 19. Vítězslav Jež, 19. Vojtěch Waic, 23. Michal Zbraněk, 28. Martin Cupák, 31. Vojtěch Waic, 34. Vítězslav Jež - 14. Jakub Suchý, 23. Jakub Suchý; rozhodčí: Lukáš Minarčík - Aleš Horváth; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Radek Krňávek ? - Jiří Balasko ?; po třetinách: 1:0, 3:2, 3:0;
36:00
33:54
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Vítězslav Jež, asistoval Martin Cupák (7:2).
30:34
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Vojtěch Waic, asistoval Ondřej Dohnal (6:2).
30:16
Vyloučen hráč Lukáš Grégr družstva Fbc Topgal Šternberk Veterans na 2 minuty za hrubost.
27:09
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Martin Cupák bez asistence (5:2).
24:00
24:00
22:59
Vyloučen hráč Jakub Suchý družstva Fbc Topgal Šternberk Veterans na 2 minuty za hra na zemi.
22:28
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk Veterans vstřelil Jakub Suchý, asistoval Jakub Břečka (4:2).
22:07
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Michal Zbraněk, asistoval Lukáš Duda (4:1).
20:01
Vyloučen hráč Lukáš Černocký družstva Fbc Topgal Šternberk Veterans na 2 minuty za hrubost.
18:26
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Vojtěch Waic, asistoval Tomáš Štrbák (3:1).
18:14
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Vítězslav Jež, asistoval Lukáš Duda (2:1).
13:48
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk Veterans vstřelil Jakub Suchý bez asistence (1:1).
13:04
Vyloučen hráč Ondřej Dohnal družstva FBS Olomouc B na 2 minuty za blokování hokejky.
12:00
12:00
02:31
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Lukáš Duda, asistoval Martin Cupák (1:0).