0:3
2:3
- : -

Snipers Třebíč C - FBC Salamandra Apoly 5:9
3. Tomáš Sýkora, 8. Tomáš Sýkora, 11. Ondřej Blažek, 43. Jaroslav Dlabač, 44. Ondřej Blažek - 1. Tomáš Popelka, 1. Pavel Jaroš, 14. Jaroslav Dlabač, 18. Jiří Čermák, 19. Vladimír Zvolánek, 28. Ondřej Kolář, 36. Jakub Cisárik, 40. Jiří Čermák, 42. Jiří Čermák; rozhodčí: Kateřina Jeřábková - Lucie Stejskalová; vyloučení: 0 + Vojtěch Janata 5:4; využití: 1:2; diváků: 3; zásahy brankářů: Miroslav Kňava ? - Filip Janáček ?; po třetinách: 3:3, 0:3, 2:3;
45:00
44:19
Vyloučen hráč Pavel Jaroš družstva FBC Salamandra Apoly na 2 minuty za blokování hokejky.
43:06
Timeout FBC Salamandra Apoly
43:06
Branku družstva Snipers Třebíč C vstřelil Ondřej Blažek, asistoval Jan Černý (5:9).
42:03
Branku družstva Snipers Třebíč C vstřelil Jaroslav Dlabač, asistoval Tomáš Sýkora (4:9).
41:11
Branku družstva FBC Salamandra Apoly vstřelil Jiří Čermák bez asistence (3:9).
39:36
Branku družstva FBC Salamandra Apoly vstřelil Jiří Čermák bez asistence (3:8).
36:52
Vyloučen hráč Vojtěch Janata družstva Snipers Třebíč C na 5 minut za hrubost.
35:35
Vyloučen hráč Ondřej Kolář družstva FBC Salamandra Apoly na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:17
Branku družstva FBC Salamandra Apoly vstřelil Jakub Cisárik, asistoval Pavel Jaroš (3:7).
30:00
30:00
27:55
Branku družstva FBC Salamandra Apoly vstřelil Ondřej Kolář, asistoval Vladimír Zvolánek (3:6).
18:44
Branku družstva FBC Salamandra Apoly vstřelil Vladimír Zvolánek, asistoval Ondřej Kolář (3:5).
17:24
Branku družstva FBC Salamandra Apoly vstřelil Jiří Čermák bez asistence (3:4).
15:00
15:00
13:58
Vlastní branku družstva Snipers Třebíč C vstřelil Jaroslav Dlabač (3:3).
11:05
Vyloučen hráč Jakub Janda družstva FBC Salamandra Apoly na 2 minuty za hra na zemi.
10:24
Branku družstva Snipers Třebíč C vstřelil Ondřej Blažek, asistoval Jaroslav Dlabač (3:2).
07:02
Branku družstva Snipers Třebíč C vstřelil Tomáš Sýkora, asistoval Ondřej Blažek (2:2).
02:36
Branku družstva Snipers Třebíč C vstřelil Tomáš Sýkora, asistoval Michal Pazderník (1:2).
00:36
Vyloučen hráč Vladimír Zvolánek družstva FBC Salamandra Apoly na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:20
Branku družstva FBC Salamandra Apoly vstřelil Pavel Jaroš, asistoval Tomáš Vanča (0:2).
00:10
Branku družstva FBC Salamandra Apoly vstřelil Tomáš Popelka, asistoval Ondřej Kolář (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kateřina Jeřábková a Lucie Stejskalová.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Salamandra Apoly: brankář: Filip Janáček; hráči v poli: Jiří Čermák, Jakub Janda, Vladimír Zvolánek, Ondřej Kolář, Jakub Cisárik
00:00
Line-up domácích Snipers Třebíč C: brankář: Miroslav Kňava; hráči v poli: Ondřej Blažek, Vojtěch Janata, Adam Benáček, Jaroslav Dlabač, Miroslav Jakub