1:4
0:6
- : -

Fbc Topgal Šternberk Veterans - SK K2 Prostějov 4:11
6. Josef Patka, 6. Jakub Suchý, 8. Lukáš Grégr, 15. Štěpán Jorda - 10. Martin Čajan, 13. Vojtěch Laurenčík, 18. Jakub Přikryl, 19. Stanislav Elsner, 22. Vojtěch Laurenčík, 25. Vojtěch Laurenčík, 26. Michal Slavotínek, 29. Vojtěch Laurenčík, 29. Stanislav Elsner, 30. Martin Čajan, 34. Stanislav Elsner; rozhodčí: Tomáš Hruška - Daniel Tichý; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Jiří Balasko ? - David Pařenica ?; po třetinách: 3:1, 1:4, 0:6;
36:00
33:26
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Stanislav Elsner, asistoval Ladislav Ševčík (4:11).
29:17
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Martin Čajan, asistoval Jan Báthory (4:10).
28:30
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Stanislav Elsner bez asistence (4:9).
28:06
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Vojtěch Laurenčík bez asistence (4:8).
27:08
Vyloučen hráč Martin Čajan družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání.
26:02
Vyloučen hráč Adam Krátký družstva Fbc Topgal Šternberk Veterans na 2 minuty za hrubost.
25:27
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Michal Slavotínek, asistoval Kryštof Haratek (4:7).
24:39
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Vojtěch Laurenčík, asistoval Martin Čajan (4:6).
24:00
24:00
21:03
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Vojtěch Laurenčík, asistoval Matěj Pecha (4:5).
18:20
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Stanislav Elsner bez asistence (4:4).
17:00
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jakub Přikryl, asistoval Stanislav Elsner (4:3).
15:04
Trestné střílení družstva SK K2 Prostějov neproměnil Jan Báthory.
14:12
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk Veterans vstřelil Štěpán Jorda, asistoval Lukáš Grégr (4:2).
14:03
Vyloučen hráč Jiří Pollák družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za špatné střídání.
12:25
12:00
12:00
09:06
07:27
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk Veterans vstřelil Lukáš Grégr, asistoval Jakub Suchý (3:0).
05:37
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk Veterans vstřelil Jakub Suchý, asistoval Alžběta Frommerová (2:0).
05:29
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk Veterans vstřelil Josef Patka, asistoval Jakub Břečka (1:0).
01:15
Vyloučen hráč Adam Krátký družstva Fbc Topgal Šternberk Veterans na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Hruška a Daniel Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů SK K2 Prostějov:
00:00
Line-up domácích Fbc Topgal Šternberk Veterans: brankář: Jiří Balasko; hráči v poli: Alžběta Frommerová, Lukáš Grégr, Jakub Suchý, Adam Krátký, Štěpán Jorda