0:3
3:1
- : -

Fbc Topgal Šternberk Rookies - FBS Olomouc B 4:4
8. Daniel Kotek, 26. Petr Vaverčák, 29. Josef Richter, 31. Petr Vaverčák - 16. Michal Zbraněk, 19. Michal Zbraněk, 23. Ondřej Dohnal, 27. Jonáš Náplava; rozhodčí: Lukáš Minarčík - Aleš Horváth; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Kardaš ? - Michael Hruška ?; po třetinách: 1:0, 0:3, 3:1;
36:00
34:33
Timeout Fbc Topgal Šternberk Rookies
30:47
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk Rookies vstřelil Petr Vaverčák, asistoval Roman Odstrčil (4:4).
28:41
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk Rookies vstřelil Josef Richter bez asistence (3:4).
27:00
Vyloučen hráč Petr Vaverčák družstva Fbc Topgal Šternberk Rookies na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
26:46
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Jonáš Náplava, asistoval Vojtěch Waic (2:4).
25:45
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk Rookies vstřelil Petr Vaverčák, asistoval Jan Procházka (2:3).
24:00
24:00
22:02
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Ondřej Dohnal, asistoval Matyáš Polak (1:3).
18:49
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Michal Zbraněk, asistoval Ondřej Dohnal (1:2).
15:37
12:00
12:00
07:19
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk Rookies vstřelil Daniel Kotek bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Minarčík a Aleš Horváth.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc B:
00:00
Line-up domácích Fbc Topgal Šternberk Rookies: brankář: Pavel Kardaš; hráči v poli: Josef Richter, Marek Jurkulák, Roman Odstrčil, Jan Procházka, Petr Vaverčák