1:1
1:2
- : -

J.B.M. Praha - FBK Vosy Praha DDM P2 B 3:5
6. Michal Staníček, 21. Tomáš Hájek, 36. Michal Staníček - 5. Tomáš Kaňka, 10. Lukáš Veselý, 15. Lukáš Veselý, 28. Daniel Kadlec, 31. Šimon Krbec; rozhodčí: Vojtěch Stárek - Jan Krupička; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Boris Šimák ? - Ondřej Kábrt ?; po třetinách: 1:2, 1:1, 1:2;
36:00
35:05
Branku družstva J.B.M. Praha vstřelil Michal Staníček, asistoval Tomáš Hájek (3:5).
30:12
Branku družstva FBK Vosy Praha DDM P2 B vstřelil Šimon Krbec, asistoval Michael Dvořák (2:5).
27:59
Branku družstva FBK Vosy Praha DDM P2 B vstřelil Daniel Kadlec bez asistence (2:4).
25:42
Vyloučen hráč Jan Bezpalec družstva J.B.M. Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
24:00
24:00
20:11
Branku družstva J.B.M. Praha vstřelil Tomáš Hájek, asistoval Pavel Pohl (2:3).
15:37
Vyloučen hráč Tomáš Hájek družstva J.B.M. Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
14:30
Branku družstva FBK Vosy Praha DDM P2 B vstřelil Lukáš Veselý, asistoval Jan Miler (1:3).
12:00
12:00
09:01
Branku družstva FBK Vosy Praha DDM P2 B vstřelil Lukáš Veselý, asistoval Michael Dvořák (1:2).
05:56
Branku družstva J.B.M. Praha vstřelil Michal Staníček, asistoval Jan Rotta (1:1).
04:33
Branku družstva FBK Vosy Praha DDM P2 B vstřelil Tomáš Kaňka, asistoval Jan Miler (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Stárek a Jan Krupička.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Vosy Praha DDM P2 B:
00:00
Line-up domácích J.B.M. Praha: brankář: Boris Šimák; hráči v poli: Martin Rotta, Michal Staníček, Jan Rotta, Tomáš Hájek