1:1
0:1
- : -

1. FBK Eagles Orlová B - Z.F.K. AQM Petrovice C 3:2
6. Tomáš Kříž, 12. Filip Kryštof, 15. Filip Kryštof - 16. Petr Horák, 27. Jaroslav Pietrasz; rozhodčí: Pavel Janáček - Petr Molek; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Štefan Szöke ? - Petr Michalík ?; po třetinách: 2:0, 1:1, 0:1;
36:00
34:22
Timeout 1. FBK Eagles Orlová B
34:22
Vyloučen hráč Jiří Filipczyk družstva Z.F.K. AQM Petrovice C na 2 minuty za sekání.
26:00
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice C vstřelil Jaroslav Pietrasz, asistoval Jakub Fabšík (3:2).
24:00
24:00
22:16
Vyloučen hráč Josef Zbořil družstva 1. FBK Eagles Orlová B na 2 minuty za sekání.
15:07
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice C vstřelil Petr Horák bez asistence (3:1).
14:26
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Filip Kryštof, asistoval Lukáš Louda (3:0).
13:17
Vyloučen hráč Adam Krmášek družstva 1. FBK Eagles Orlová B na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
11:45
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Filip Kryštof, asistoval Lukáš Špánik (2:0).
05:31
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Tomáš Kříž, asistoval Lukáš Špánik (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Janáček a Petr Molek.
00:00
00:00
Line-up hostů Z.F.K. AQM Petrovice C:
00:00
Line-up domácích 1. FBK Eagles Orlová B: brankář: Štefan Szöke; hráči v poli: Filip Cihlář, Josef Zbořil, Tomáš Přeček, Adam Krmášek, Lukáš Louda