1:10
0:5
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - FBŠ SLAVIA Plzeň 2:17
13. Jaroslav Michálek, 22. Jaroslav Michálek - 2. Filip Blažek, 14. Jan Huleš, 16. Jakub Mikolášek, 17. Vladimír Buzický, 18. Matouš Bešta, 19. Šimon Dubský, 20. Šimon Dubský, 21. Patrik Med, 21. Jakub Potůček, 22. Jakub Mikolášek, 23. Ondřej Ježek, 27. Filip Blažek, 31. Vojtěch Bistrý, 32. Jan Huleš, 34. Jan Huleš, 42. Vladimír Buzický, 45. Vladimír Buzický; rozhodčí: Lukáš Tomášek - Vojtěch Šveiger; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Filip Staněk 14 - Martin Štochl 14; po třetinách: 1:2, 1:10, 0:5;
45:00
Komentář trenéra hostí pana Lukáše Kubince : Perfektní druhá třetina rozhodla zápas. Škoda výpadku koncentrace na konci zápasu. Děkuji soupeři.
45:00
Komentář trenéra domácích pana Jaroslava Kulíka: První třetina vyrovnaná, od druhé třetiny nás soupeř těžce přehrával, Výsledek je zasloužený, děkujeme soupeři,
45:00
44:45
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Vladimír Buzický, asistoval Patrik Med (2:17).
44:14
Zápas je teď nahoru, dolů.
41:41
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Vladimír Buzický, asistoval Dominik Dolejš (2:16).
33:49
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jan Huleš bez asistence (2:15).
33:19
Vyloučen hráč Vojtěch Bistrý družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost.
31:41
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jan Huleš, asistoval Patrik Med (2:14).
30:19
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Vojtěch Bistrý, asistoval Filip Blažek (2:13).
30:00
30:00
29:59
Střely hosté 15 a domácí 6
26:52
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Blažek bez asistence (2:12).
22:08
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Ondřej Ježek, asistoval Šimon Dubský (2:11).
21:19
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jaroslav Michálek, asistoval Patrick Lenke (2:10).
21:07
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Matouš Bešta (1:10).
20:56
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Potůček bez asistence (1:9).
20:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patrik Med, asistoval Dominik Dolejš (1:8).
19:37
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Šimon Dubský bez asistence (1:7).
18:56
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Šimon Dubský, asistoval Ondřej Gutwirth (1:6).
17:49
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matouš Bešta, asistoval Jakub Mikolášek (1:5).
16:28
15:19
15:00
15:00
13:49
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jan Huleš, asistoval Vladimír Buzický (1:2).
12:00
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jaroslav Michálek, asistoval Mikuláš Kulík (1:1).
01:04
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Blažek bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Tomášek a Vojtěch Šveiger.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Martin Štochl; hráči v poli: Matouš Bešta, Filip Blažek, Vojtěch Bistrý, Hynek Mošna, Jakub Mikolášek