0:3
1:4
- : -

FBC Playmakers Prostějov B - Orel Jednota Troubelice 1:7
32. Miroslav Bukovan - 14. Jiří Seyfried, 22. Marek Rotrekl, 24. Tomáš Krček, 28. Tomáš Krček, 29. Jiří Seyfried, 34. Dušan Krejčí, 35. Jiří Seyfried; rozhodčí: Tomáš Hruška - Jiří Kroupa; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Pekař ? - Lukáš Světnický ?; po třetinách: 0:0, 0:3, 1:4;
36:00
34:02
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Jiří Seyfried, asistoval Marek Rotrekl (1:7).
33:36
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Dušan Krejčí, asistoval Lukáš Doubrava (1:6).
32:40
Po dotazu jestli filtroval, byl rozhodčí Jabko mírně na hrušce
31:50
Rozhodčí Jabko si nyní zaflirroval se zapisovatekou..
31:39
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov B vstřelil Miroslav Bukovan, asistoval Petr Heinisch (1:5).
30:50
Hnízdil by se měl doučit pravidla
30:40
Kravák nyní okomentoval svého spoluhráče ,,na Tebe nemám opravdu slov"
28:40
Prostějovským playerům dochází dech!
28:07
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Jiří Seyfried, asistoval Tomáš Krček (0:5).
27:58
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Tomáš Krček, asistoval Marek Rotrekl (0:4).
24:00
24:00
23:20
Krávák v nervech!!! Nyní zlomil hůl! Jeho růžová čepel letěla vzduchem, jako zázrakem se naštěstí nikomu nic nestalo.
23:05
21:00
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Marek Rotrekl z trestného střílení (0:2).
21:00
Kravák orazítkoval horní tyč!!!!
20:20
Správce nejspíš zavřel dveře velice ledabyle. V hale už je 20 lidí.
20:00
Hra se nyní přelila před bránu Troubelic.
20:00
Nádherné trestné střílení Troubelic. Hráč číslo 10 poslal brankáře playmakerů na parék!! Vymíchal ho jak guláš!
19:40
Hráč Troubelic č. 10 netrefil prázdnou bránu.
17:00
Na tribuně je už 18 lidí. Přišel i správce. Nejspíš přišel zavřít dveře.
16:20
Pěkný brejk Troubelic neskončil vsítěnou brankou.
14:23
91: Radim Kravák je vzteklý. Tečou mu nervy. Komentoval to slovy:"Dyť se na to podivé" a vztekle udeřil do mantinelu.
13:32
12:10
Na tribunách je stále 15 diváků. Faskův otec je v práci.
12:00
12:00
11:25
Vyloučen hráč Milan Hnízdil družstva FBC Playmakers Prostějov B na 2 minuty za sekání.
08:00
Na hřišti se po sedmi minutách objevuje Michal Sobecký.Jeho spoluhráči jsou asi sobečtější než on.
07:20
Halou prochází dalších 5 fanoušků. Někdo by měl zavřít dvěře. Z haly se stál "průchoďák"
06:40
Nyní prošli další 3.
06:00
Utkání sleduje 15 diváků, z toho 3 pouze prochází.
02:24
Vyloučen hráč Miroslav Bukovan družstva FBC Playmakers Prostějov B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
01:36
Vyloučen hráč Petr Dorušák družstva Orel Jednota Troubelice na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Hruška a Jiří Kroupa.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Jednota Troubelice: brankář: Lukáš Světnický; hráči v poli: Martin Král, Lukáš Doubrava, Tomáš Krček, Jiří Seyfried, Marek Rotrekl