1:4
1:2
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - Florbal Chomutov 2:6
6. Lukáš Kaprhál, 15. Jan Vokáč - 5. František Kubík, 6. Martin Jeníček, 7. František Kubík, 10. Adam Martin, 16. Martin Jeníček, 17. Martin Jeníček; rozhodčí: Radek Ložan - Tomáš Mádr; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 100; zásahy brankářů: Ondřej Fuňák 6 - Lukáš Kopecký 9; po třetinách: 1:4, 1:2;
24:00
21:08
Vyloučen hráč Lukáš Bugár družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:51
16:45
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
16:45
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Martin Jeníček, asistoval Adam Gondek (2:6).
15:20
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Martin Jeníček, asistoval Adam Martin (2:5).
14:04
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Vokáč, asistoval Lukáš Kaprhál (2:4).
12:00
12:00
09:33
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Martin, asistoval Adam Gondek (1:4).
06:21
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil František Kubík, asistoval Antonín Mrug (1:3).
05:47
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Lukáš Kaprhál, asistoval Aneta Weissová (1:2).
05:32
04:33
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil František Kubík, asistoval Martin Jeníček (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Ložan a Tomáš Mádr.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov:
00:00
Line-up domácích SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Ondřej Fuňák; hráči v poli: Rostislav Krejsa, Jan Dufek, Tomáš Kolodziej, Erik Kocur, Pavel Souček