2:3
0:6
- : -

TJ Lokomotiva Louny - FBC DDM Kati Kadaň 2:9
2. Michal Bartl, 5. Adam Havlík - 3. Adam Manas, 6. Martin Šulaj, 10. Martin Šulaj, 15. Petr Švec, 17. Adam Manas, 19. Samuel Synek, 19. Daniel Tattermusch, 22. Adam Manas, 24. Adam Manas; rozhodčí: Tereza Trávníčková - Matouš Terč; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Václav Lapka ?, Jan Toman ? - Jan Leština ?; po třetinách: 2:3, 0:6;
24:00
23:15
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Adam Manas, asistoval Jiří Kalabis (2:9).
21:56
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Adam Manas, asistoval Martin Šulaj (2:8).
19:59
Vyloučen hráč Jakub Mašanský družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za sekání.
18:56
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Daniel Tattermusch, asistoval Martin Šulaj (2:7).
18:39
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Samuel Synek, asistoval Adam Manas (2:6).
18:39
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Toman družstva TJ Lokomotiva Louny
16:55
15:07
Vyloučen hráč Daniel Beníšek družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za špatné střídání.
14:15
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Petr Švec, asistoval Jiří Kalabis (2:4).
12:00
12:00
09:59
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Martin Šulaj, asistoval Lukáš Lukavec (2:3).
05:18
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Martin Šulaj, asistoval Samuel Synek (2:2).
04:15
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Adam Havlík, asistoval Michal Bartl (2:1).
02:16
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Adam Manas bez asistence (1:1).
01:45
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Michal Bartl, asistoval Adam Havlík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tereza Trávníčková a Matouš Terč.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Jan Leština; hráči v poli: Adam Manas, Martin Šulaj, Petr Švec, Jiří Kalabis, Lukáš Lukavec