2:1
1:1
- : -

TJ Lokomotiva Louny - BK REAL ROUDNICE n/L 6:3
5. Jiří Klokočník, 11. Lukáš Láník, 14. Jakub Laurich, 20. Jakub Laurich, 20. Jakub Hauf, 41. Lukáš Láník - 4. Štěpán Šára, 22. Jaroslav Gabriel, 34. Lubor Hanžl; rozhodčí: Jan Rubáš - Karel Švec; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Daniel Castrillo 10 - Dominik Whitehead 13; po třetinách: 3:1, 2:1, 1:1;
42:43
Vyloučen hráč Jan Urban družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za blokování hokejky.
40:21
Timeout BK REAL ROUDNICE n/L
40:21
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Lukáš Láník, asistoval Jan Polák (6:3).
38:05
Vyloučen hráč Lubor Hanžl družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:34
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Lubor Hanžl bez asistence (5:3).
30:00
30:00
21:16
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jaroslav Gabriel, asistoval Ondra Kára (5:2).
19:42
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jakub Hauf, asistoval Jiří Klokočník (5:1).
19:06
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jakub Laurich, asistoval Lukáš Láník (4:1).
15:00
15:00
13:11
10:27
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Lukáš Láník, asistoval Filip Klauber (2:1).
04:12
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jiří Klokočník, asistoval Petr Kolovratník (1:1).
03:57
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Štěpán Šára, asistoval Aleš Rubín (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Rubáš a Karel Švec.
00:00
00:00
Line-up hostů BK REAL ROUDNICE n/L:
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Louny: brankář: Daniel Castrillo; hráči v poli: Martin Čonka, Jiří Klokočník, Matěj Moravec, Petr Kolovratník, Jakub Hauf