1:0
1:3
- : -

FBK Štajgřy Ostrava - PASKOV SAURIANS 4:6
5. Petr Moravec, 11. Petr Moravec, 15. Petr Moravec, 29. Petr Moravec - 9. Viktor Böhm, 10. Radim Pecek, 11. Radim Pecek, 30. Pavel Růžička, 36. Jiří Čmiel, 36. Radim Pecek; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vráblík; vyloučení: 0:5; využití: 3:0; zásahy brankářů: Jiří Richter ? - Lukáš Sikora ?, Ondřej Kuboš ?; po třetinách: 2:3, 1:0, 1:3;
36:00
35:59
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil Radim Pecek, asistoval Adam Gejdoš (4:6).
35:32
Timeout FBK Štajgřy Ostrava
35:27
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil Jiří Čmiel, asistoval Pavel Růžička (4:5).
29:51
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil Pavel Růžička, asistoval Antonín Sochr (4:4).
28:23
Branku družstva FBK Štajgřy Ostrava vstřelil Petr Moravec, asistoval Martin Cahel (4:3).
26:46
Vyloučen hráč Jiří Čmiel družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za zdržování hry.
25:38
Vyloučen hráč Radim Pecek družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za bránění ve hře.
24:00
24:00
15:59
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Kuboš družstva PASKOV SAURIANS
15:59
Vyloučen hráč Matyáš Pleva družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:46
Branku družstva FBK Štajgřy Ostrava vstřelil Petr Moravec, asistoval Jan Moravec (3:3).
13:14
Vyloučen hráč Matyáš Pleva družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za hra na zemi.
12:00
12:00
10:58
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil Radim Pecek, asistoval Josef Šobich (2:3).
10:47
Branku družstva FBK Štajgřy Ostrava vstřelil Petr Moravec, asistoval Petr Knap (2:2).
09:59
Vyloučen hráč Šimon Lyčka družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za hra rukou.
09:42
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil Radim Pecek, asistoval Pavel Růžička (1:2).
08:10
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil Viktor Böhm, asistoval Matyáš Pleva (1:1).
04:16
Timeout PASKOV SAURIANS
04:16
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Prosický a Matěj Vráblík.
00:00
00:00
Line-up hostů PASKOV SAURIANS:
00:00
Line-up domácích FBK Štajgřy Ostrava: brankář: Jiří Richter; hráči v poli: Petr Popelka, Tomáš Škatulár, Lukáš Václavík, Jan Moravec, Petr Moravec